فیلم مورد انتظار “زن شگفت انگیز” (Wonder Woman) از دنیای سینمایی DC از روز جمعه در سینماهای سراسر جهان به اکران در می‌رسد و هم اکنون نقدها و بررسی‌های صورت گرفته توسط وبسایت‌های مطرح جهان منتشر گشته است و ما در رسانه موی اسکرین مطابق همیشه آن‌ها را برای شما مخاطبان گرامی آماده کرده‌ایم.

 فیلم Wonder Woman

نام فیلم: Wonder Woman

تاریخ انتشار: ۲ ژوئن

بازیگران: Gal Gadot, Chris Pine, David Thewlis, Robin Wright, Connie Nielsen

کارگردان: Patty Jenkins

رده بندی: PG – ۱۳

مدت زمان فیلم: ۱۴۱ دقیقه

Gamespot:

“در مجموع “گال گدوت” و “پتی جنکینز” در کنار هم به داستان یک قهرمان شکل داده‌اند. سفر خودشناسی “دیانا” یکی از ارکان اصلی این داستان است وتمرکز فیلم بر اکتشافت این ابرقهرمان به عنوان یک شخص حقیقی متکی است. کارهایی که او به عنوان یک ابرقهرمان می‌تواند انجام دهد و کل این فیلم،‌ شما را بیشتر برای دیدن فیلم ترغیب می‌کند.”

The Guardian

” این فیلم هم به مانند دیگر فیلم‌های دنیای DC به همان مشکل و معضل همیشگی دچار است: هیجان بیش از حد، جلوه‌های ویژه اغراق آمیز و خط داستانی افتضاح و اغلب وحشیانه. کدام فیلم بلاک باستر شکننده به این اندازه شبیه یک فیلم آینده کلاسیک است.”

Empire

“پس از چندین شروع بد، دنیای سینمایی DC اولین فیلم خوب و درخور توجه خود را ارائه داد..”

IGN

” فیلم Wonder Woman مجموعه‌ای از خط‌ها و چرخه‌هایی است که بالاتر از ۳ فیلم دیگر دنیای سینمایی DC قرار دارد. این فیلم از تنظیمات دراماتیک، چند صحنه اکشن سرگرم کننده و گروهی از بازیگران که در کنار هم برای موفقیت این فیلم ابرقهرمانی الهام بخش زحمت می‌کشند، تشکیل شده است. سومین صحنه نبرد بی نظم در فیلم، دقیقا همان چیزی است که باقی فیلم‌های ابرقهرمانی به آن دچار هستند و همان چیزی است که حتی “زن شگفت انگیز” نیز نتوانسته از پس آن بربیاید. در مجموع این فیلم یک برد محسوب می‌شود زیرا این فیلم روایت داستان زنی در دنیایی جنگ زده است که قدرت عشق نیز دارد. بیشتر از این قهرمانانه نمی‌شود؟”

Vox

“فیلم پرزرق و برق ولذت بخش “زن شگفت انگیز” به راحتی بهترین فیلم ابرقهرمانی شرکت برادران وارنر از زمان سه گانه نولان است. کارگردان فیلم “پتی جنکینز” صحنه‌های نبرد این فیلم را به حد اعلائ شاهکار ساخته است. “گال گدوت” ملکه فیلم است. “کریس پاین” قطعا سحرآمیز است و جنکینز فیلمی را ساخته که به راستی عدالت را در حق عنوان فیلم ادا کرده است.”

Entertainment Weekly

“ملت، انتظار به پایان رسید. فیلمی که از دنیای DC منتظرش بودید، سرانجام پرده سینما رخ نموده است.”

Variety

“درست مانند بسیاری از فیلم‌های قبل از خود،‌ “زن شگفت انگیز” هنوز هم داستان ریشه‌ای دیگری را ارائه می‌دهد اما حداقل چیزی نیست که چندین بار قبلا بر پرده سینما دیده باشیم و شاید مهم‌تر از همه، تقریبا از انحراف بازیگران دست برداشته است و ریشه‌های چنین فیلم‌هایی را برای خط داستانی فیلم‌های آینده مستحکم‌تر کرده است.”

دیدگاهتان را بنویسید