“تام کروز” باری بازی مجدد در دنباله فیلم Top Gun  در مسیر خطرناکی قدم گذاشته است. دنباله این فیلم که پس از ۳۰ سال ساخت آن تایید گشت و حالا این را می‌دانیم که نام این دنباله از یکی از بلاک باستر‌های هالیوودی گرفته شده است. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

در مصاحبه‌ای با سایت Access Hollywood تام کروز فاش کرد که نام این دنباله Top Gun: Maverick می‌باشد. او در ادامه اشاره کرد:

“ما قرار است همان روندی را ططی کنیم که در فیلم اول داشتیم. از منظر طرز بیان فیلم دقیقا همان فیلم اول است. ما قرار است همان ایده اولیه را از “هارولد فالترمیر” (Harold FalterMeyer) بگیریم. هوانوردان دوباره بازمی‌گردند. برای عطش سرعت در فیلم، ما ماشین‌های بزرگی داریم. این فیلم هم درست به مانند فیلم اول رقابت مآبانه خواهد بود و در همان چارچوب روایت خواهد شد که فیلم اول روایت گشت اما این دفعه روندی برای ماوریک است.”

شایعه گشته است که فیلمنامه Top Gun: Maverick برروی خلبانان کهنه کاری متمرکز است که درگیر مجادله با پیچیدگی‌های روحی  جنگنده‌های بدون سرنشین هستند و غیبت احتمالی آن‌ها در نبردهای آینده است.

تهیه کننده فیلم “جری بروکیمر” بازخواهد گشت و کارگردان مورد علاقه تام کروز‌ “جوزف کوسینسکی” در حال مذاکره برای این فیلم است.

در مورد زمان آغاز تولید فیلم، تام کروز اخیرا اعلام کرد:

“من تولید فیلم را سال آینده آغاز خواهم کرد. این فیلم ساخته خواهد شد. قطعا این اتفاق رخ خواهد داد.”

اوایل امسال بازیگر دیگر این فیلم‌ “وال کیلمر” از علاقه خود برا بازگششت به این سری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید