لیست بازیگران مطرح و شاخص هالیوود که هنوز در هیچ کدام از فیلم‌های مارولی بازی نکرده‌اند، هر روز کوچک‌تر می‌گردد و هیچ کدام از ما شک نداریم که در این بین اسم “متیو مک کانهی” (Matthew McConaughey) واقعا خالی است.

چندی پیش سایت IGN از کارگردان ۳ گانه “نگهبانان کهکشان” آقای “جیمز گان” (James Gunn) در مورد شایعاتی که پیرامون بازیگر نقش Adam Warlock مطرح شده بود، پرسید و ایشان اینچنین پاسخ دادند:

“مک کانهی برای ایفای این نقش خیلی پیر است. Adam Warlock اساسا یک کودک است. او طی جریان فیلم نگهبانان کهکشان ۲ به دنیا آمد. من هرروز پیشنهادات زیادی در مورد بازیگر Adam Warlock دریافت می‌کنم و مک کانهی برای این نقش خیلی مسن است. چگونه او را برای این نقش می‌توانم انتخاب کنم؟”

همچنین “جیمز گان” توضیح داد که Adam Warlock قرار بود در قسمت دوم نگهبانان کهکشان بازی کند اما فیلمنامه این قسمت بسیار شلوغ بود و شخصیت‌های زیادی در آن وجود داشتند و جایی برای او وجود نداشت و او را برای قسمت سوم حفظ کردیم.

قسمت سوم فیلم “نگهبانان کهکشان” هنوز جای کار فراوانی دارد و  نباید در این نزدیکی‌ها به جستجوی آن پرداخت. جدیدترین فیلم مارول Thor: Ragnarok است که ۲۷ اکتبر در انگلستان و ۳ نوامبر در ایالات متحده اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید