“جیمز کامرون” (James Cameron) اطلاعات جدیدی از ۴ نسخه از ادامه فیلم Avatar فاش کرد که قرار است پشت سرهم فیلمبرداری شود. کامرون به سایت Empire در مورد این فیلم‌ها گفته است که تمام این ۴ فیلم یک آنتاگونیست (نقش منفی) دارند و او کسی است که شما انتظارش را نخواهید داشت.

کامرون در ادامه افزود که Colonel Quatrich که نقش آن را Stephen Lang بازی می‌کرد، نقش منفی این ۴ قسمت است. اما اگر یادتان باشد او در انتهای فیلم اول مرد، اینطور نبود؟ او توسط دو تیر بزرگ ناوی (Na’vi) کشته شد. اما ظاهرا او نمرده است یا شاید هم تبدیل به روبات یا یک ناوی (Na’vi) شده باشد. ما در این مورد چیزی نمی‌دانیم اما کامرون گفته است که او بازمی‌گردد. کامرون در این مورد گفت:

“در هر فیلم ما یک نقش منفی متفاوت نداریم. همواره همان قبلی است. او بسیار خوب است و هر دفعه بهتر می‌شود. می‌دانم که استفن لانگ از این تصمیم شوکه می‌شود.”

همانگونه که اشاره شد قرار است هر ۴ فیلم پشت سر هم تصویربرداری شوند. این کار قطعا در صرفه جویی‌های مالی تاثیرگذار است و نیازی نیست که همه چیز را جمع کنند و دوباره زمانی دیگر بازسازی کنند. قبلا هم مشابه این کار را Peter Jackson در فیلمبرداری ۳ گانه The lord of the Rings انجام داده بود. زمانیکه در مورد این تصمیمش از او سوال شد، او به گفتگویی که با اخیرا با پیتر جکسون داشت اشاره کرد و گفت:

“من بهش گفتم که این تقصیر تو است.”

اولین فیلم از ادامه سری Avatar در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ پخش می‌شود. قسمت‌های بعدی این فیلم در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱، ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ و ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ منتشر می‌گردند. تمام ۴ قسمت در یک زمان تصویربرداری می‌شوند و هم اکنون مراحل تولید در جریان است.

اولین قسمت از مجموعه Avatar در سال ۲۰۰۹ برپرده سینما رفت و با فروشی معادل ۲٫۷۸ میلیارد دلار پرفروش‌ترین فیلم جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید