فیلم در حال ساخت “هان سولو” تنها فیلم فرعی از دنیای “جنگ ستارگان” (Star Wars) نیست که براساس یک شخصیت ساخته می‌شود. “لوکاس فیلم” تایید کرده است که براساس شخصیت “اوبی وان کنوبی” فیلم تولید خواهد شد.

براساس گزارشات بدست آمده، صحبت‌هایی با “استفن دالدری” (Stephen Daldry) شده است تا ساخت این فیلم را برعهده بگیرد. “دالدری” پیش از این برای ساخت فیلم‌هایی چون Billy Elliot و The Hours نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. این گفت و گوها در مرحله ابتدایی است و هنوز فیلمنامه‌ای در مورد این سریال نوشته نشده است.

هنوز تایید نشده است که “ایوان مک گرگور” (Ewan McGregor) که نقش “اوبی وان” را در ۳ گانه نخست “جنگ ستارگان” بازی کرد، برای بازی در این نقش بازمی‌گردد. سال پیش او برای ایفای این نقش ابراز علاقه کرده بود و گفته بود که حداقل این شخصیت پتانسیل داشتن یک فیلم جداگانه را دارد و اعلام کرده بود که با این فیلم می‌شود بین داستان Star Wars III: Revenge of the Sith و Star Wars IV: A New Hope ارتباطی برقرار کرد.

گزارشاتی که از شرکت لوکاس فیلم رسیده است پیش زمینه ساخت این فیلم را تایید می‌کند و آن را در کنار ساخت فیلم‌های مخصوص “استاد یودا” و “بوبا فت” که چندین سال است صحبت از ساختشان است، قرار می‌دهد.

قسمت بعدی مجموعه “جنگ ستارگان” با نام “آخرین جدای” اواخر امسال برروی پرده نمایش می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید