سال ۲۰۱۵ زمانی که فیلمبرداری فیلم Spectre به اتمام رسید، “دنیل کریگ” (Daniel Craig) بازیگر نقش “چیمز باند” گفت که ترجیح می‌دهد مچ دستش را بشکند تا اینکه یک بار دیگر در نقش جیمز باند حضور یابد. این جمله ۲ سال پیش از طرف خود “کریگ” بیان شد اما او به تازگی تصمیم گرفته است تا بار دیگر در این نقش بازی کند. او در مورد آن جمله به شفاف سازی پرداخته و بیان کرده است که منظور او از آن جمله به اشتباه برداشت شده است.

“کریگ” با شرکت در برنامه تلویزیونی “استفن کولبرت” (Stephen Colbert) توضیح داد که آن جمله در مصاحبه که ۲ سال اتفاق افتاد، یک سوتفاهم بوده است و آن جمله سختی‌ها و مصائب ایفای نقش در یک فیلم بزرگ و پرحاشیه را نقل می‌کرده است.

کریگ گفت:

“دلیلی نمی‌بینم که در این مورد بهانه‌ای بیاورم اما درست ۲ روز پس از اتمام فیلمبرداری قسمت قبل بود که من رفتم به یک مصاحبه و کسی پرسید که در قسمت بعد بازی می‌کنی و من به گفتم نه. اما به جای اینکه یک جمله محترمانه و خوب بگویم، یک جمله کودکانه گفتم.”

“دنیل کریگ” برای ۵ بار در ۲۵ فیلم باند ایفای نقش می‌کند که قرار است طبق زمانبندی اعلام شده در تاریخ نوامبر ۲۰۱۹ به نمایش درآید. این فیلم می‌تواند آخرین نقش آفرینی کریگ در لباس ابرجاسوس انگلیسی باشد. او پیش از این در فیلم‌های Casino Royale، Quantum of Solace، Skyfall و Spectre در نقش باند حضور یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید