شرکت “برادران وارنر” (Warner Bros) ساخت فیلمی با موضوع “جوکر” را تایید کرد. جوکر یکی از بهترین شخصیت‌های دنیای “بتمن” و DC است و با وجود اینکه ضد قهرمان داستان‌ها می‌باشد اما طرفداران بی شماری را جذب خود کرده است و مطمئنا ساخت فیلم در مورد او هیجان انگیز خواهد شد.

در حالیکه گفته می‌شود تولید این فیلم در مراحل اولیه قرار دارد اما باز هم نام‌های بزرگی در لیست عوامل فیلم به چشم می‌خورد. این فیلم قرار است توسط کارگردان فیلم Hangover آقای “تاد فیلیپس” (Todd Philips) کارگردانی شود. همچنین او با کمک “اسکات سیلور” (Scott Silver) که فیلمنامه ۸ Mile را پیش از این نوشته است، همکاری کند. کارگردان افسانه‌ای سینما “مارتین اسکورسیزی” (Martin Scorsese) تولید و تهیه فیلم را برعهده گرفته است.

براساس گزارشات بدست آمده “جرد لتو” (Jared Leto) بازیگر نقش جوکر در فیلم Suicide Squad در این فیلم حضور نخواهد داشت. گفته شده است که “برادران وارنر” به دنبال انتخاب بازیگری جوان هستند. همچنین “لتو” قرار است در ادامه “جوخه انتحار” و فیلم اختصاصی “هارلی کویین” در این نقش حاضر گردد.

همجنین شرکت “برادران وارنر” اعلام کرده است که این فیلم پر است از اکشن ناب و صحنه‌های خشونت آمیز و داستان آن در دهه ۸۰ میلادی و در شهر گاتهام اتفاق می‌افتد. آن‌ها بیان داشته‌اند که این فیلم شبیه هیچکدام از فیلم‌های DC نخواهد بود و چیزی نزدیک به فیلم‌های خود اسکورسیزی مانند Raging Bull و Taxi Driver می‌باشد.

انتظار نداشته باشید که این فیلم به این زودی‌ها اکران شود. فیلمنامه آماده است اما تاریخ انتشار معینی برای آن در نظر گرفته نشده است.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید