خبرهای بد بیشتری برای طرفداران مجموعه “پسران بد” (Bad Boys) وجود دارد. اوایل همین ماه جاری شرکت سونی سومین فیلم این مجموعه را از برنامه زمانی خود حذف کرد و هم اکنون ستاره این فیلم “مارتین لارنس” (Martin Lawrence) گفته است که فکر نمی‌کند ساخت قسمت دیگری از فیلم امکان داشته باشد.

مارتین توضیح داد که برنامه کاری شلوغ “ویل اسمیت” (Will Smith) دیگر بازیگر اصلی این فیلم، ساخت و تولید فیلم را با مشکل مواجه کرده است. او در این باره گفت:

“فکر نکنم قسمت بعدی در کار باشد. نه با این هرج و مرج. ویل در حال کار برروی فیلم دیگری است و فکر نمی‌کنم که ساخت فیلم انجام بشود.”

این قسمت از فیلم Bad Boys For Life  نام داشت و قرار بود در نوامبر ۲۰۱۸ اکران گردد. با این حال که نام فیلم از جدول زمانی اکران حذف شده است اما سایت Deadline گزارش داده است که ساخت و تولید فیلم لغو نشده و فیلمنامه آن در حال تکمیل شدن است. به علاوه آن “ویل اسمیت” از علاقه خودش برای بازی در این فیلم گفته است.

هر دو قسمت از فیلم‌های “پسران بد” با نام‌های For Life و Bad Boys 4 در ماه اوت ۲۰۱۵ معرفی شدند و زمان اکران را فوریه ۲۰۱۷ اعلام کردند که بعدها تا سال ۲۰۱۸ و بعد از آن نیز به ماه نوامبر ۲۰۱۸ تاخیر افتاد. فیلم Bad Boys 4 در ماه فوریه امسال که اولین بازه زمانی اکران خود بود، از تقویم‌های سونی حذف گردید.

این فیلم‌ها قرار بود توسط “جو کارناهان” ساخته شود اما او به دلیل مشکلات زمانی از ادامه کار انصراف داد. در همان زمان سونی درحال پیدا کردن کارگردان جدیدی برای ساخت فیلم بود و چندین نام مختلف نیز به میان آورده شد. یکی از نام‌ها خود شخص “ویل اسمیت” بود که خود او نیز ساخت قسمت ۳ را تایید کرد. او سال گذشته در مورد “مارتین لارنس” گفته بود:

“ما پس از چند سال همدیگر را دیدیم و فقط به هم نگاه می‌کردیم. همدیگر را بغل کردیم و همان لحظه به این نتیجه رسیدیم که باید یک پسران بد دیگر را بسازیم. ما قطعا این کار را انجام می‌دهیم.”

قسمت اول این فیلم در سال ۱۹۹۵ ساخته شد و ادامه آن نیز در سال ۲۰۰۳ به اکران درآمد و هردو فیلم‌ها توسط کارگردان Transformers “مایکل بی” (Michael Bay) کارگردانی گشت.

دیدگاهتان را بنویسید