اخیرا متوجه شدیم که فیلم مستقل جوکر در دست تولید می‌باشد و کارگردان افسانه‌ای سینما “مارتین اسکورسیزی” (Martin Scorsese) نیز در لباس تهیه کننده به این فیلم (Joker Movie) کمک خواهد کرد. اما حالا خبر هیجان انگیز دیگری فاش شده است که در آن نام یک بازیگر بزرگ را برای این فیلم به چشم می‌خورد.

رسانه “موی اسکرین” گزارش می‌دهد: منبع مورد اطمینانی اعلام کرده است که بازیگر برنده جایزه اسکار “لئوناردو دی کاپریو” (Leonardo DiCaprio) یکی از گزینه‌های بازی در نقش جوکر می‌باشد اما هنوز پیشنهادی برای او ارسال نشده است. بر طبق این گزارش آمده است که شرکت “برادران وارنر” برای ساخت این فیلم به دنبال سازندگان جدی برای ساخت یک فیلم جدی هستند. پس نباید منتظر شوخی‌های کسل کننده فیلم Suicide Squad باشیم. پس در این مورد چه کسی بهتر از “دی کاپریو”!

اسکورسیزی و دی کاپریو تاکنون در فیلم‌های Departed، Gangs of the New York،  The Aviator و  The Wolf of Wall Street با یکدیگر همکاری داشته‌اند. فیلم مستقل جوکر توسط Todd Philips کارگردان فیلم The Hangover ساخته خواهد شد.

این فیلم که هنوز نام مشخصی برای آن انتخاب نشده است، به گفته سازندگان و نویسنده‌های آن فیلمی تاریک و خشن می‌باشد که داستان آن در شهر گاتهام دهه ۸۰ میلادی رخ می‌دهد. شرکت “برادران وارنر” اعلام داشته است که این فیلم در شاخه فیلم‌های DC قرار نخواهد گرفت و مانند فیلم‌های Taxi Driver و  Raging Bull ساخته‌های خود شخص اسکورسیزی  ساخته خواهد شد.

“فیلیپس” کارگردان فیلم در کنار “اسکات سیلور” (Scott Silver) نویسنده فیلم ۸ Mile وظیقه نوشتن فیلمنامه را برعهده دارند. هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای این فیلم در نظر گرفته نشده است و مراحل ساخت آن در ابتدای مسیر است.

شما تا چه اندازه “دی کاپریو” را در حد و اندازه نقش جوکر می‌بینید؟ آیا او می‌تواند موفقیت “هث لجر” را تکرار کند؟ (البته به شرطی که برای این نقش انتخاب شود؟

دیدگاهتان را بنویسید