ساخت فصل سوم سریال True Detective از سوی شبکه HBO تایید شد. همچنین اعلام شده است که بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم “مهتاب” (Moonlight) “ماهرشالا علی” (Mahershala Ali) یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می‌کند.

رسانه “موی اسکرین” گزارش می‌دهد: کارگردان سریال “نیک پیزولاتو” (Nic Pizzolatto) تمامی قسمت‌های این فصل را خود می‌نویسد و تنها نوشتن فیلمنانه یک اپیزود برعهده “دیوید میلچ” (David Milch) می‌باشد. در ماه مارس گذشته فاش شده بود که “پیزولاتو” برروی فصل جدیدی از سریال در حال کار می‌باشد و در ماه جولای هم نام “علی” به عنوان بازیگر جدید این سریال اعلام شد. علیرغم تمام این‌ها هنوز ساخت سریال تایید نگردیده بود. “ماهرشالا علی” تا قبل از این در سریال‌های House pf Cards، Luke Cage و فیلم سینمایی the Hunger Games ایفای نقش کرده است.

طبق گزارش‌های منتشر شده داستان فصل سوم در مورد جنایتی است که در قلب اوزارک اتفاق می‌افتد و رازی است که دهه‌ها است مخفی مانده و داستان فیلم در ۳ بازه زمانی متفاوت روایت می‌گردد. “علی” در این سریال نقش “وین هایس” (Wayne Hays) کاراگاه پلیس ایالتی از شمال غرب آرکانزاس را بازی می‌کند.

فصل جدید سریال توسط “جرمی سالنیر” (فصل جدید سریال توسط “جرمی سالنیر” (Jeremy Saulnier) کارگردانی می‌شود که تا پیش از این Green Room و Blue Ruin را ساخته است و مطابق ۲ فصل گذشته داستان این فصل هم برمبنای خود سریال روایت می‌شود. هنوز تاریخ مشخصی برای پخش این سریال اعلام نشده است.

با این که فصل اول این سریال یکی از بهترین فصل‌های پخش شده در سریال‌های تلویزیونی بود اما فصل دوم همه را ناامید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید