پاییز هر سال برای سریال دوستان یک عالم دیگری را دارد. در پاییز ۲۰۱۷ نیز ما شاهد سریال‌هایی هستیم که به ما نوید یک پاییز گرم و دلنشین را می‌دهد. با موی اسکرین همراه باشید.

سریال American Horror Story: Cult | شبکه FX

فصل هفتم سریال ترسناک٬ داستان ترسناک آمریکایی٬ پس از انتخاب ترامپ اتفاق می‌افتد. با توجه به تریلر ها ما شاهد اتفاقات ترسناک جذابی هستیم. طبق روال هر فصل٬ سازندگان American Horror Story از انتشار هرگونه اطلاعات خودداری کردند؛ اما ما می‌دانیم که دو شخصیت Evan Peters و Sarah Paulson  دو شخصیت اصلی این سریال را برای چندمین سال متوالی به دوش می‌کشند که به طور حتم طرفداران از این بابت خوش حال خواهند بود.

فصل هفتم سریال American Horror Story در روز سه شنبه٬ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور ۱۳۹۶) از شب FX پخش می‌شود.

سریال The Orville

سریال The Orville | شبکه Fox

شبکه Fox در جدیدترین پروژه‌اش می‌خواهد داستان کمدی یک افسر طلاق گرفته که فضاپیمای خودش را هدایت می‌کند به نمایش بگذارد. از ستاره‌های The Orville می‌توان به Seth MacFarlane  به عنوان افسر اشاره کرد. با توجه به تریلر‌های و بودجه هنگفت این سریال کمدی٬ آن‌هم برای یک سریال تلویزیونی و کمدی٬ به طور حتم باید با نتیجه خوبی رو به رو باشیم.

The Orville در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ۱۳۹۶) از شبکه FOX پخش می‌شود.

سریال South Park: Season 21

سریال South Park (فصل ۲۱)‌ | شبکه Comedy Central

South Park برای فصل بیست و یکم  نیز تمدید شد. در این فصل که به نظر می‌رسد South Park با داستانی متفاوت برای بار بیست و یکم پا در تلویزیون می‌گذارد؛ دیگر قرار نیست ترامپ مورد تمسخر قرار گیرد؛ زیرا طبق گفته سازندگان این اثر بیشتر تمرکز این فصل بر روی بچه‌ها و کمی هم دوست دختر Cartman خواهد بود.

فصل ۲۱ سریال South Park در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور ۱۳۹۶) به شبکه Comedy Central باز می‌گردد.

سریال Channel Zero

سریال Channel Zero (فصل ۲) | شبکه Syfy

سریال Channel Zero سال گذشته از Syfy پخش شد و به نظر می‌رسید که کم کم این سریال مورد فراموشی و بداقبالی شبکه قرار گرفته است. تا اینکه ساخت فصل دوم این سریال که به نظر می‌رسد شش قسمت خواهد بود تایید شد. این فصل که اقتباسی از اثر محبوب و وحشتناک Creepypasta است داستان یک خانه و اتفاقات عجیبش را روایت می‌کند. البته آخرین تریلر منتشر از این سریال کمی نگران کننده به نظر می‌رسید.

Channel Zero در ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور ۱۳۹۶) به Syfy می‌آید.

سریال Gotham

سریال Gotham (فصل ۴) | شبکه Fox

بی‌شک یکی از موردانتظارترین سریال پاییز ۲۰۱۷ برای طرفداران کمیک‌ها و به ویژه بتمن٬ سریال Gotham خواهد بود. سریالی که به طور حتم ویژگی‌های تبدیل شدن به یکی از بهترین سریال‌های اقتباس شده از روی کمیک را دارد. در این فصل ما باید شاهد ورود شخصیت‌هایی مانند Mr. Freeze و زن گربه‌ای باشیم. گذشته از همه این شخصیت‌ها٬ یکی از بهترین شخصیت‌های تاریخ کمیک‌های بتمن نیز در این سریال حضور دارد؛ Scarecrow. چه از این بهتر!

Gotham در ۲۱ سپتامبر (۳۱ شهریور ۱۳۹۶) به FOX بازخواهد گشت.

سریال Star Trek Discovery

سریال Star Trek: Discovery | شبکه CBS

بعد از چندین سال تاخیر و توقیف سریال٬ بالاخره پاییز امسال شاهد پخش Star Trek: Discovery خواهیم بود. این سریال تفاوت عمده‌ای با آن چیزی که پیش از این در سریال‌های Star Trek دیدیدم؛ خواهد داشت. ما در این سریال شاهد یک خدمه جدید و به دنبال آن اتفاقات جدید هستیم. لازم به ذکر است که خط داستانی این سریال مربوط به ده سال قبل از سری پخش شده در سال ۱۹۶۶ ( از شبکه CBS ) خواهد بود.

سریال Star Trek: Discover در ۲۴ سپتامبر (۲ مهر ۱۳۹۶) به CBS و CBS (در دسترس همه) می‌آید.

سریال Brooklyn Nine Nine

سریال Brooklyn Nine Nine (فصل ۵) | شبکه Fox

فصل چهارم سریال کمدی شبکه فاکس با سکانسی در پشت میله‌ها به پایان رسید و به نظر می‌رسد در این فصل با کمک جک بیشتر مشکل‌ها رفع مش‌شود. این سریال قرار است در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۴ مهر ۱۳۹۶) به شبکه Fox برگردد.

سریال Inhumans

سریال Inhumans | شبکه ABC

جدیدترین مجموعه تلویزیونی مارول با نام Inhumans که پیرامون شخصیت‌های جدید مارول در سری کمیک‌های ایکس من می‌گردد؛ در تاریخ ۲۹ سپتامبر از شبکه ABC پخش خواهد شد. این سریال در ابتدا قرار بود در قالب یک فیلم سینمایی ساخته و منتشر شود که بدون اعلام هیچ دلیلی از برنامه دیزنی حف شد. نکته جالب در رابطه با این سریال استفاده از دوربین‌های IMAX جهت ضبط سریال است که به همین دلیل دو قسمت ابتدایی این سریال پیش از پخش از شبکه ABC قرار است در سینمای جهان نیز به اکران دربیاید.

سریال Inhumans در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر ۱۳۹۶) از شبکه ABC پخش خواهد شد.

منتظر قسمت دوم این مقاله باشید…

 

لیست نظرات

  • mohammad ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۶ پاسخ

    ۱۳۹۶ نه ۱۳۰۶

    • محمد پارسی ۱۷ / ۰۸ / ۱۳۹۶ پاسخ

      اصلاح شد دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید