پس از خبر کناره‌گیری کارگردان قسمت نهم از سری فیلم‌های “جنگ ستارگان” (Star Wars) “کولین تروورو” (Colin Trevorrow)، لوکاس فیلم دیشب اعلام کرد که کارگردان فیلم Star Wars Vii: The Force Awakens آقای “جی جی آبرامز” (J. J. Abrams) کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش موی اسکرین: این خبر را مدیر شرکت لوکاس فیلم تایید کرد و طی بیانیه‌ای اعلام داشت:

“در فیلم “نیرو برمی‌خیزد” آقای آبرامز همان چیزی که انتظارش را داشتیم را به ارمغان آورد و من بسیار خوشنود هستم که ایشان برای بستن پرونده این ۳ گانه بازگشته است.”

همچنین پس از اعلام خبر اینکه “جی جی آبرامز” کارگردانی قسمت نهم را برعهده گرفته است،‌ امروز صبح شرکت لوکاس فیلم اعلام کرد که قسمت نهم “جنگ ستارگان” با تاخیر برروی پرده سینماها خواهد رفت. این فیلم قرار بود در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۹ به نمایش درآید اما هم اکنون تاریخ نمایش این فیلم ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ تعیین شده است.

آبرامز برای نوشتن فیلمنامه این قسمت از “کریس تریو” (Chris Terrio) نویسنده فیلم‌هایی چون “بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت” و “لیگ عدالت” کمک می‌گیرد. “تروورو” کارگردان قبلی این فیلم به عنوان نویسنده این فیلم هم انتخاب شده بود که با این وجود باید شاهد تغییرات اساسی در فیلمنامه این فیلم باشیم.

قسمت هشتم این سری با نام Star Wars VIII: The Last Jedi در دسامبر امسال در آمریکا و سراسر جهان به نمایش در می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید