سریال Game of Thrones از آن دست سریال‌هایی است که مخاطبان آتشینی دارد که حاضر هستند برای بدست آوردن اطلاعات جدید از این سریال هر کاری که از دستشان برمی‌آید را انجام دهند. از فرستادن پهپادهای بدون سرنشین برروی مکان فیلمبرداری تا دزدیدن لباس عوامل تدارکات از آن دست کارهایی است که در این چند فصل اخیر شاهد آن بودیم. تا این فصل اخیر که هکرها سایت شبکه HBO را هک کردند و باعث درز اطلاعاتی از سریال‌‌ شدند. حال این شبکه اعلام کرده است که به منظور جلوگیری از اسپویل ۲ پایان کاملا مختلف را برای این سریال در نظر دارد که حتی خود بازیگران هم نمی‌دانند کدامیک از این پایان‌ها اصلی و کدامیک تقلبی یا ساختگی خواهد بود.

موی اسکرین گزارش می‌دهد: مدیر بخش برنامه ریزی شبکه HBO آقای “کیسی بلویز” (Casey Bloys) این موضوع را تایید کرد و در این مورد گفت:

“من پایان سریال Game of Thrones  را می‌دانم. آن‌ها (عوامل سریال) چندین نسخه متفاوت از پایان سریال را تصویربرداری می‌کنند تا کسی واقعا نداند که در پایان چه اتفاقی می‌افتد. شما باید حتما این کار را برای یک سریال قوی انجام دهید،‌چون که وقتی شما سریال را فیلمبرداری می‌کنید، مردم متوجه آن خواهند شد. پس آن‌ها چند نسخه مختلف و متفاوت را فیلم می‌گیرند تا پایان سریال برای کسی زودتر از موعد فاش نشود.”

قبل از این هم برای سریال‌های The Sopranos و  Breaking Bad این کار انجام شده بود تا از اسپویل پایان کار جلوگیری شود. پس با این وجود تنها تعداد کمی از عوامل از پایان سریال خبر دارند و باقی بازیگران باید در خانه بنشینند و پایان سریال را تماشا کنند تا از سرنوشت خود و دوستانشان آگاه گردند. به نظر جالب می‌آید!

مراحل تولید فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones از ماه اکتبر امسال آغاز خواهد شد و قرار است که تنها ۶ اپیزود داشته باشد و در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ پخش گردد.

یک نظر

  • Mehdi ۲۸ / ۱۱ / ۱۳۹۶ پاسخ

    اقا الان یه دونه فیلم نامه از فصل ۸ اومده راسته؟ من خوندمش

دیدگاهتان را بنویسید