فیلم سینمایی “جان ویک” (John Wick) به پرده نمایش بازمی‌گردد. نهیه کنندگان این فیلم تایید کردند که قسمت سوم این فیلم در سال ۲۰۱۹ آماده نمایش خواهد بود و “کیانو ریوز” (Keanu Reeves) برای ایفای نقش اصلی این فیلم بازخواهد گشت.

موی اسکرین گزارش می‌دهد: شرکت Lionsgate تاریخ نمایش این فیلم را ۱۷ می ۲۰۱۹ تعیین کرده است. این اولین بار است که یکی از فیلم‌های این مجموعه در فصل تابستان به نمایش درخواهد آمد که می‌تواند باعث افزایش محبوبیت این فیلم گردد. اولین قسمت از این سری فیلم ۸۸ میلیون دلار و قسمت دوم ۱۷۱ میلیون دلار فروش داشتند.

“چاد استالسکی” (Chad Stahelsky) کارگردان فیلم در مورد پتانسیل نمایش فیلم در تابستان صحبت کرد و گفت:

“ما اخیرا تا نیمه‌های فیلمنامه را تکمیل کرده‌ایم. البته بیشتر کار این بود که ما نظرات خودمان را روی هم ریختیم و به جمع بندی رسیدیم. اما فکر کنم که تا پایان سال کار فیلمنامه به اتمام نرسد و فیلمبرداری آن تا سال آینده به تعویق بیافتد.”

همچنین سریال جان ویک هم در دست تولید می‌باشد. در ماه ژوئن “استالسکی” فاش کرد که به احتمال فراوان نام سریال The Continental باشد. او در این مورد بیان داشت:

این مسئله در مورد فیلم خیلی پیچیده است و داستان فیلم به نوعی به قاره‌ها مربوط می‌باشد. اینکه افراد مشخصی وارد این دنیاها می‌شوند و چه اتفاقی در روابط این افراد می‌افتد. فکر کنم دنیا بسیار وسیع است و اینکه استودیو برای  این کار واقعا محدود است.”

دیدگاهتان را بنویسید