یکی از تحسین شده ترین کارگردانان سریال Game of Thrones برای کارگردانی اپیزودی در فصل هشتم بازمی گردد. پس از ۷ فصل پیچش، سردرگمی، اژدهایان و زامبی‌ها، سال آینده با ۶ اپیزود پایانی سریال همراه خواهیم بود. پیش از پایان سال ۲۰۱۷ کار فیلمبرداری فصل هشتم آغاز خواهد شد و به احتمال فراوان اواخر تابستان بعدی شاهد فصل هشتم سریال خواهیم بود.

موی اسکرین گزارش می‌دهد: علیرغم عدم وجود اطلاعات در مورد آخرین فصل سریال، فصل ۷ سریال تعداد زیادی سرنخ برایمان به جا گذاشت. ما دیگر از جانب والدین حقیقی “جان اسنو” مطلع هستیم، وایت واکرها با ارتش قدرتمندی به سمت جنوب در حال حرکت هستند و سرسی از این پس حمایت ارتش Golden Company را نیز دارد. و در پشت صحنه ما منتظر حضور افرادی هستیم که بتوانند از پس انتظارات ما برآیند.

چندی قبل “فابیان واگنر” (Fabian Wagner) یکی از عوامل سریال عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن تعدادی از عوامل اپیزود “نبرد حرامزادگان” حضور داشتند. درحالیکه عکس گذشته و محل فیلمبرداری همان اپیزود را نشان می‌داد اما توضیحات عکس چیز دیگری را منتقل می‌کرد. او در این عکس بیان داشت که او و باقی تیم برای کار در فصل هشتم سریال بازمی‌گردند.

“واگنر” خود مسئول عکس برداری در سریال است که در اپیزودهای “هاردهوم” و “نبرد حرامزادگان” هم جزوعوامل تولید بوده است. در این عکس ما شاهد “میگوئل ساپوچنیک” (Miguel Sapochnic) کارگردان هردو اپیزود هستیم. هردو این اپیزودها به نوعی جزو بهترین قسمت‌های سریال بودند و نبردهای حماسی را برای طرفداران رقم زدند. یکی نبرد با وایت واکرها و دیگری نبرد جان اسنو و رمزی بولتون را نمایش دادند. پس می‌توانیم با اطمینان بگوییم حضور این افراد به معنی آن است که ما می‌توانیم در فصل هشتم شاهد نبردهای حماسی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید