چند وقت قبل تهیه کننده فیلم ترسناک It ساخت ادامه آن را تایید کرد و امروز تاریخ انتشار رسمی فیلم اعلام گشت. این فیلم موفق که از روی رمانی با همین نام نوشته “استفن کینگ” (Stephen King) ساخته شده است، توانست نظر منتقدان و مردم را جلب کند. قسمت دوم این مجموعه قرار است ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ برروی پرده نقره‌ای سینما ظاهر شود.

موی اسکرین گزارش می‌دهد: از همان ابتدای شروع مراحل تولید قرار بود که این فیلم در ۲ قسمت جداگانه داستان رمان It را بیان کند. قسمت اول این فیلم که برروی گروهی از کودکان در دهه ۸۰ میلادی تمرکز داردکه آن‌ها را با موجودی تغییر شکل دهنده روبرو می‌کند و قسمت دوم فیلم هم داستان همان کودکان را ۳۰ سال بعد از قسمت اول روایت کند. اگرچه تاکنون نام هیچ بازیگری برای ایفای نقش در فیلم اعلام نشده است اما متوجه شدیم که کارگردان فیلم “اندی موسچیتی” (Andy Muschietti) برای کارگردانی قسمت بعد بازخواهد گشت.

در مصاحبه‌ای تهیه کننده فیلم در مورد روند کار برروی قسمت بعدی It اعلام داشته است که هم اکنون کار برروی فیلمنامه آغاز شده است:

“ما هم اکنون در مرحله‌ای هستیم که تنها نیاز به این داریم که آن‌ها بگویند شروع کنید. کار فیلمنامه هنوز تمام نشده و نیاز به کار دارد. همه ما فیلمسازها عجول نیستیم و نیاز به زمان داریم و من به همراه “گری دوبرمن” (نویسنده دیگر فیلم) در حال کار هستیم.”

فیلم IT هم اکنون موفق‌ترین فیلم ژانر ترسناک تاریخ است. این فیلم در آمریکا و سراسر جهان ۴۷۸ میلیون دلار فروش داشته است و رکورد فروش در این سبک که تا پیش از این در دست فیلم Exorcist ساخته ۱۹۷۳ بود را برای خود برداشته است. البته باید به این نکته توجه شود که فیلم Exorcist در سال ۱۹۷۳ فروشی ۴۴۱ میلیون دلاری داشته است که با توجه به زمان خود بیننده بیشتری را جذب کرده است. (قیمت بلیط در آن زمان پایین‌تر بوده است.)

دیدگاهتان را بنویسید