تصویربرداری آخرین فصل از سریال Game of Thrones از اکتبر امسال آغاز می‌شود و امروز نام کارگردانان اپیزودهای این فصل مشخص شد تا بدانیم چه کسانی قرار است ۶ قسمت پایانی این سریال را کارگردانی کنند.

موی اسکرین گزارش می‌دهد: نام‌های بزرگی برای کارگردانی آخرین فصل انتخاب شده‌اند که پیش از این اپیزودهای مهم و خاطره انگیزی را برای طرفداران کارگردانی کرده‌اند.

“مایکل ساپوچنیک” (Michael Sapochnik): او برای کارگردانی اپیزودهای فصل ۶ سریال از جمله “نبرد حرامزادگان” و “بادهای زمستانی”  برنده جایزه Emmy شد. او به علت کارگردانی یک سریال علمی تخیلی برای نتفلیکس در فصل ۷ حضور نداشت و حالا برای اتمام کار بازگشته است.

“دیوید ناتر” (David Nutter): او هم مانند ساپوچنیک برنده جایزه Emmy شده است و تاکنون ۶ اپیزود از سریال را کارگردانی کرده است. او اپیزود “باران‌های کاستامر” که معروف به “عروسی خونین” است را کارگردانی کرده است.

“دیوید بنیوف و دن وایس” (David Benioff and Dan Weiss): آن‌ها تهیه کنندگان سریال هستند و در فصل‌های آغازین سریال نیز چند اپیزودی را کاررگدانی کرده‌اند. این دو قرار است اپیزود آخر سریال را درکنارهم کار کرده و به حماسه Game of Thrones خاتمه بخشند.

فصل آخر سریال شامل ۶ اپیزود است که گفته می‌شود “وایس و بنیوف” اپیزود آخر را کار می‌کنند اما هنوز ۵ اپیزود دیگر مشخص نشده‌اند. طبق گزارشات “ساپوچنیک” حداقل ۲ اپیزود و شاید هم ۳ اپیزود را کارگردانی کند اما هنوز به صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده است.

مراحل تهیه و تولید فصل هشتم به احتمال فراوان تا بهار سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد داشت و گفته می‌شود که سریال در اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل ۲۰۱۹ از شبکه HBO پخش می‌گردد. طبق اعلام تهیه کنندگان سریال هر اپیزود به مدت زمان یک فیلم سینمایی خواهد بود و با اینکه این فصل اپیزود کمتری خواهد داشت اما از نظر مدت زمان هیچ تفاوتی با باقی فصل‌ها نخواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید