هنوز فصل چهارم سریال Peaky Blinders به نمایش درنیامده است اما تعدادی از بازیگران برای بازی در فصل پنجم این سریال انتخاب شده‌اند. پس خودتان را برای یک اسپویل کوچک آماده کنید.

به گزارش موی اسکرین، به گفته مجله Empire “آیدان گیلن” (Aidan Gillen) بازیگر سریال Game of Thrones و The Wire برای فصل پنجم و پایانی سریال Peaky Blinders بازخواهد گشت. “گیلن” در فصل پیش روی سریال نقش یک کولی کله شق به نام “آبراما گلد” (Aberama Gold) را بازی می‌کند که به گفته خودش یک متحد و دوست ناخوشایند برای “تامی شلبی” (Tommy Shelby) خواهد بود.

این مجله مدعی شده است که “آبراما گلد” و پسرش “بونی، قهرمان بوکسر” (Bonnie the Champion Boxer) تا پایان فصل پنجم در سریال حضور خواهند داشت. همچنین ما در فصل چهارم سریال “آدرین برودی” (Adrien Brody) را خواهیم دید که پیش از این در فیلم‌های Predator و The Grand Budapest Hotel ایفای نقش کرده است. او طبق اعلام سازندگان سریال بزرگ‌ترین تهدیدی و خطری است که دارودسته شلبی‌ها با آن طرف بوده‌اند.

ما هنوز زمان دقیق پخش سریال را نمی‌دانیم و تنها سازندگان به کلمه “بزودی” اکتفا کرده‌اند ولی امیدواریم که پخش سریال پیش از پایان سال ۲۰۱۷ باشد. اگر فیلمبرداری فصل پنجم سریال سریعا پس از پایان تصویربرداری فصل چهارم باشد، پس باید منتظر پخش آخرین فصل از سریال در سال ۲۰۱۸ باشیم.

همچنین می‌توانید از طریق اینجا اطلاعات فصل چهارم سریال Peaky Blinders را مطالعه نمایید.

لیست نظرات

  • ش ف ۰۸ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

    باسلام من۴ فصل پیکی بلایندررودیدم منتظر فصل پنجم آن هستم سریال بسیارجذابی است ایا ازطریق سایت خوبتون برای فصل ۵ اطلاع رسانی میکنید؟باتشکر

    • محمد پارسی ۰۸ / ۰۲ / ۱۳۹۷ پاسخ

      سلام بله اطلاع رسانی داریم اما بهتره در کانال سایت عضو بشید

دیدگاهتان را بنویسید