پس از فیلم Titanic که اولین و آخرین همکاری “جیمز کامرون” (James Cameron) و “کیت وینسلت” (Kate Winslet) بود، این ۲ هنرمند بار دیگر برای همکاری در دنباله‌های فیلم Avatar به یکدیگر می‌پیوندند. “کیت وینسلت” که برای بازی در فیلم “تایتانیک” برنده جایزه اسکار شد، قرار است در یکی از نقش‌های اصلی دنباله‌های “آواتار” ایفای نقش کند.

kate winslet

موی اسکرین گزارش می‌دهد: “جیمز کامرون” ئر مصاحبه‌ای با سایت Deadline این خبر را تایید کرد و اعلام نمود که خانم “وینسلت” در نقش شخصیتی به نام “رونالد” (Ronald) قرار می‌گیرند.

“من و کیت به دنبال فرصتی بودیم که بعد ازگذشت ۲۰ سال از همکاری در تایتانیک که یکی از پرافتخارترین فیلم‌های من بود، با هم کار کنیم. من نمی‌توانم صبر کنم تا او شخصیت رونالد را به زندگی بازگرداند.”

فیلم “تایتانیک” آقای کامرون با ۲٫۱۸ میلیارد دلار پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما بود که پس از اکران فیلم دیگر ایشان “آواتار” (۲٫۷۸ میلیارد دلار) این عنوان را از دست داد.

۴ دنباله فیلم “آواتار” هم اکنون در مراحل تولید قرار دارند و تمامی این ۴ فیلم به صورت همزمان تصویربرداری می‌شوند. اولین فیلم از این چهارگانه در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ اکران می‌گردد و ۳ فیلم دیگر به ترتیب در سال‌های ۲۰۲۱، ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ برروی پرده سینماها به نمایش درخواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید