سریال Westworld از همان آغازش معماهای بسیاری را در میان طرفدارانش مطرح کرد و خیلی از آن‌ها را بدون افشاسازی برای فصل دوم سریال باقی گذاشت. یکی از آن معماها حضور چند سامورایی در آخرین اپیزود فصل اول سریال بود که این تئوری را برای طرفداران به حقیقت نزدیک کرد که آیا شرکت “دلوس” به غیر از Westworld پارک دیگری دارد یا خیر؟

موی اسکرین گزارش می‌دهد: بهار سال آینده فصل جدید سریال Westworld از شبکه HBO پخش می‌گردد و ما وقایع پس از شورش خونبار اپیزود آخر فصل قبل را شاهد خواهیم بود. در فصل جدید ما شاهد تعدادی بازیگر جدید هستیم و حتی ممکن است چند پارک دیگر هم برای اکتشاف در کنار Westworld وجود داشته باشند. درحالیکه فصل اول سریال برروی پارک با تم غرب وحشی تمرکز داشت، اما در اپیزود پایانی شاهد المان‌هایی از دنیای سامورایی بودیم که بسیاری را به سمت این نظریه جذب کرد که در کنار پارک فعلی، پارک‌های بیشتری با تم‌های مختلف قرار دارند و Westworld تنها پارک “دلوس” نیست.

در همایش Vanity Fair “نولان” و “جوی” تهیه کنندگان سریال در مورد امیدها و ترس‌هایشان درباره سریال صحبت کردند. همچنین از آن‌ها در مورد وجود پارک‌هایی با تم “امپراطوری روم” و “قرون وسطی” سوال شد و نولان در پاسخ گفت

“ما باید چیزی برای فصل دوم باقی می‌گذاشتیم”

در فیلم سینمایی Westworld که در سال ۱۹۷۳ ساخته شد، در کنار خود Westworld دنیاهای “رومی” و “قرون وسطایی” هم وجود داشت. در فصل اول سریال تمام تمرکز فیلم برروی خود Westworld قرار داشت و حتی هیچ اطلاعاتی در مورد جهان خارج از پارک نیز به بیننده داده نشد تا تنها فکر و تمرکز بینندگان برروی وقایع خود Westworld باشد. در گذشته این بحث وجود داشت که در این سریال پارک دیگری وجود ندارد و تنها پارک مجموعه همان Westworld است.

باید تا پخش فصل دوم سریال صبر کرد تا اطلاعات بیشتری در مورد سریال و دنیای آن برایمان روشن شود و اینکه آیا این سریال شامل پارک‌های دیگری است یا خیر؟ شاید هم HBO پارک‌های دیگر را برای ساخت  Spinoffهای سریال نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید