“مارک همیل” (Mark Hamil) بازیگر نقش “لوک اسکای واکر” اعلام کرد که “کری فیشر” (Carrie Fisher) نقش برجسته‌تری در قسمت نهم Star Wars دارد.

موی اسکرین گزارش می‌دهد: در جریان کنفرانس New York Comic-Con  “همیل” به جمعیت قول داد که آن‌ها واقعا در فیلم Star wars VIII: The Last Jedi نقش ژنرال لیانا را دوست خواهند داشت و او نقشی حیاتی برای این ۳ گانه ایفا می‌کند. او در ادامه سخنانش گفت:

“من می دانم که آن‌ها (سازندگان فیلم) سعی خودشان را می‌کنند و راهی برای پایان شایسته “کری فیشر” را پیدا می‌کنند. “هان سولو” در قسمت هفتم نقش برجسته‌تری داشت و نقش “لوک” در قسمت هشتم کمی برجسته است و قطعا “لیا” در قسمت نهم حضور برجسته‌تری را خواهد داشت.”

در اوایل امسال نیز خانم “کتلین کندی” (Kathleen Kenndy) مدیرعامل “لوکاس فیلم” بیان داشته بودند که “لیا” محور اصلی داستان در اپیزود نهم خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه کارگردان سابق فیلم “کولین تروورو” (Colin Trevorrow) از فیلم جدا شد و سکان هدایت قسمت نهم را به دست “جی. جی. آبرامز” (J. J. Abrams) سپرد، به احتمال فراوان باید منتظر تغییراتی در فیلمنامه باشیم.

“جن بویگا” (John Boyega) بازیگر نقش “فین” در مورد قسمت نهم گفت:

“من چیزی در مورد فیلمنامه نمی‌دانم. نمی‌دانم سرگذشت فین به کجا می‌رسد. نمی‌دانم کار ری کجا به اتمام می‌رسد اما قطعا حس می‌کنم که این جنگی است که به جنگ‌ها پایان می‌دهد.”

فیلم Star Wars VIII: The Last Jedi در تاریخ ۱۴ سپتامبر مصادف با ۲۲ مهر به اکران در می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید