شخصیت Snoke در فیلم Star Wars: The Force Awakens برای اولین بار به طرفداران معرفی شد و از همان فیلم رازها و نظریه‌های بسیاری در بین طرفداران در مورد این شخصیت مطرح گشت. حالا بازیگر شخصیت “رهبر اعظم اسنوک”، آقای “اندی سرکیس” (Andy Serkis) در مورد این شخصیت گفته است که نویسنده و کارگردان قسمت هشتم سری “ریان جانسون” (Rian Johnson) داستان کاملی از گذشته این شخصیت نوشته است. “اندی سرکیس” تاکنون در فیلم‌های Lord of the Rings و Planet of the Apes به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده است.

به گزارش موی اسکرین، علیرغم اینکه او در اپیزود هفتم Star Wars یک تهدید بزرگ به حساب می‌آمد اما نگرانی‌هایی وجود دارد مبنی براینکه “آبرامز” (J. J. Abrams) در واقع نمی‌داند که با شخصیت “اسنوک” در قسمت نهم فیلم چه کاری باید انجام دهد. بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند که “اسنوک” همان “دارث پلاگویس” (Darth Plagueis) است. همان لرد قدرتمند سیث که زیردست “امپراطور پالپاتین” راه و روش سمت تاریک نیرو را تعلیم دیده است. درحالیکه این نظریه‌ها تایید نشده است اما حداقل این را می‌دانیم که این بازیگر در مورد شخصیت خود اطلاعاتی دارد.

“اندی سرکیس” در مورد گذشته اسنوک کفت که همه چیز را در مورد این شخصیت می‌داند و قرار است که “لوکاس فیلم” اثری را در مورد این شخصیت آماده کند. (ولی نمی‌دانیم این اثر چگونه خواهد بود)

پیش از این “رایان جانسون” کارگردان قسمت هشتم Star Wars اعلام کرده بود که گذشته اسنوک در فیلم جدید فاش نمی‌شود و تنها اطلاعات کمی در مورد شخصیت “اسنوک” در صفحه ویکی پدیا فیلم منتشر شده است:‌” اسنوک در فیلم حضور دارد تا به مانند شخصیت امپراطور در ۳گانه قبلی تنها به داستان فیلم کمک کند.”

براساس آخرین تریلری که از Star Wars: The Last Jedi منتشر شد، به نظر می‌رسد که “اسنوک” حضور فعال‌تری نسبت به قسمت قبل دارد. اگرچه به احتمال فراوان او در قسمت نهم تهدید اصلی فیلم خواهد بود. حال با این اطلاعات متوجه شدیم که “اندی سرکیس” می‌داند که “رهبر اعظم” از کجا آمده است و دقیقا کیست و چه کاری انجام می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید