ستاره سریال The Walking Dead “اندرو لینکولن” (Andrew Lincoln) علاقه دارد که در فیلم Star wars بازی کند. البته جای تعجبی هم نیست زیرا بسیاری از بازیگران و هنرپیشگان دوست دارند تا در بزرگ‌ترین سری فیلم تاریخ سینما نقشی داشته باشند. اما لینکولن هم اکنون می‌داند که بازی کردن در یک مجموعه بزرگ چه حسی دارد.

به گزارش موی اسکرین، به عنوان شخصیت اصلی سریال TWD “لینکولن” این وظیفه را دارد که بار عاطفی و احساسی سریال را بردوش کشد اما آنطور که همواره شایسته بوده است از جانب طرفداران مورد احترام قرار نگرفته است. عامل دیگری که باعث می‌شود او را لایق ایفای نقش در سری Star wars بدانیم این است که او متولد سال ۱۹۷۳ است و با ۳گانه اصلی این سری بزرگ شده  و با شخصیت‌های “لیا”، “لوک” و “هان” خاطره داشته است. البته باید درنظر گرفت که بازیگران بزرگ نیز قبل از اینکه وارد دنیای سینما شوند، خود طرفدار فیلم‌ها بوده‌اند. و کمی ناعادلانه است که بخواهیم بگوییم که آرزوهای آن‌ها هیچ تاثیری برروی حرفه‌شان ندارد.

“لینکولن” خود در یک برنامه تلویزیونی در روز یکشنبه پس از اینکه با این سوال روبرو شد که پس از پایان سریال “مردگان متحرک” دوست دارد در چه پروژه‌ای فعالیت کند، اینچنین پاسخ داد:

“ممکن است یک لبنیات فروش شوم یا یک پرورش دهنده خوک. اما “دیو موریسی و من … ما به نوع خنده داری تنها بازیگران انگلیسی هستیم که در سری “هری پاتر” حضور نداشتیم. پس ممکن بود من در “هاگوارتز” جادوگری می‌کردم یا در “سرزمین میانه” (Middle Earth) یک هابیت می‌شدم اما همیشه آرزو داشتم که یک شمشیر نوری (Lightsaber) در دستانم داشتم.”

این ابراز آرزوی “لینکولن” که روزی یک “شمشیر نوری” در دست بگیرد، این حقیقت را به طرفداران او یادآوری کرد که او یک انگلیسی است و خیلی خوب توانسته از پس لهجه جنوبی آمریکایی در سریال TWD برآید. “لینکولن” که همواره با نقش “ریک گریمز” (Rick Grims) در ذهن مردم جای گرفته است و از منظر آن‌ها او زیاد هم برای بازی در “جنگ ستارگان” مناسب نیست اما نباید فراموش کرد که او پیش از سریال “مردگان متحرک” در فیلم‌های چون Love Actually بازی کرده که توانایی هنرنمایی او را به اثبات رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید