خانم “اولیویا کولمن” (Olivia Colman) در فصل‌های ۳ و ۴ سریال The Crown نقش “ملکه الیزابت دوم” را ایفا خواهد کرد. این سریال درام انگلیسی که سال گذشته به تماشای فصل اول آن نشستیم، داستان به سلطنت رسیدن “ملکه الیزابت دوم” را روایت می‌کرد.

به گزارش موی اسکرین، در فصل اول این سریال “کلیر فوی” (Claire Foy) نقش ملکه جوان را ایفا می‌کرد و در فصل دوم نیز همین نقش را بازی خواهد کرد. از منظر منتقدان هنرنمایی او بسیار عالی و بی نقص بوده است. چندی پیش “پیتر مورگان” (Peter Morgan) کارگردان این سریال اعلام نمود که ترجیح می‌دهد برای هر فصل و هر دوره از بازیگرانی با سنین و چهره متناسب با سن افراد حقیقی استفاده کند تا بتواند واقعیت را ملموس‌تر و جذاب‌تر به مخاطبان ارائه دهد. به همین منظور “اولیویا کولمن” ۴۳ ساله نقش میانسالی ملکه الیزابت را برعهده خواهد داشت.در این چند ماه اخیر شایعات داغی مبنی بر حضور “کولمن” در سریال Doctor Who منتشر شده بود که این نقش به “جودی وایت تکر” (Jodie Whittaker) رسید. “کولمن” به تازگی در فیلم Broadchurch و سریال The Night Manager بازی کرده است و پیش از این که در نقش ملکه انگلستان او را ببینیم، در فیلم جدید “کنت برانا” (Kenneth Branagh) با نام Murder on the Orient Express حضور خواهد داشت. همچنین او پیش از این یک بار در سال ۲۰۱۲ در فیلم کمدی درام Hyde Park in Hudson نقش ملکه را بازی نموده است. در همین حال او در آینده نیز قرار است نقش “ملکه آنِ” (Queen Anee) را در فیلم The Favourite ایفا کند.

تاکنون زمان دقیقی برای آغاز فیلمبرداری و پخش فصل‌های ۳ و ۴ سریال اعلام نشده است اما “مورگان” پیش از این در مورد داستان آینده سریال اطلاعاتی را بیان کرده است. در فصل‌های آینده قرار است شاهد نگرانی‌های ملکه در مورد رابطه پرسروصدای “شاهزاده چارلز” با همسر سابق خود “شاهدخت دیانا” باشیم. فصل دوم سریال در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۷ مصادف با ۱۷ آذر از شبکه Netflix پخش می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید