شرکت “دیزنی” امروز اعلام کرد که کارگردان فیلم Star Wars: The Last Jedi “رایان جانسون” (Rian Johnson) وظیفه ساخت یک سه گانه از سری “جنگ ستارگان” پس از انتشار قسمت نهم این مجموعه برعهده خواهد گرفت. علاوه بر این “جانسون” قسمت اول این سه گانه را کارگردانی می‌کند و نوشتن فیلمنامه را نیز خود قبول نموده است.

به گزارش موی اسکرین، پس از این اطلاعیه می‌توان حدس زد که “دیزنی” و “لوکاس فیلم” چه برنامه‌ای برای پس از به اتمام رسیدن حماسه “اسکای واکرها”ی این مجموعه دارند. براساس اعلام سایت اختصاصی Star wars.com این سه گانه جدید از خانواده اسکای واکر فاصله می‌گیرد و شخصیت‌های جدیدی از کهکشان را که تاکنون در فیلم‌های قبلی دیده نشده‌اند را معرفی می‌کند. “رایان جانسون” این سه گانه را در کنار تهیه کننده پرسابقه “رم برگمن” (Ram Bergman) تولید می‌کند.

در طی یک بیانیه مدیرعامل شرکت “لوکاس فیلم” “کثلین کندی” (Kathleen Kenndy) بیان نمود:

” ما همگی کارکردن با “رایان جانسون” را در فیلم آخرین جدای دوست داشتیم. او نیروی خلاقی است و تماشای او در حین ساخت و تولید آخرین جدای از ابتدا تا انتها یکی از بزرگ‌ترین لذت‌ها در دوران کاری من بوده است. رایان در این سه گانه جدید کارهای شگفت‌انگیزی خواهد کرد.”

“جانسون” و “برگمن” نیز هیجان خودشان را از اینکه می‌توانند جنگ ستارگان خودشان را بسازند، ابراز کردند. در یک بیانیه مشترک کارگردان و تهیه کننده سه گانه جدید گفتند:

“ما در زندگی خودمان این فرصت را داشتیم تا با لوکاس فیلم و دیزنی همکاری کنیم. “جنگ ستارگان” بزرگ‌ترین مجموعه اساطیری دوران مدرن است و ما بسیار احساس خوش شانسی داریم که در ساخت آن سهیم باشیم. ما نمی‌توانیم تا زمان ساخت این سری جدید صبر کنیم.”

در ادامه خبرهایی که امروز در مورد جنگ ستارگان منتشر شده است، شرکت “دیزنی” اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای ساخت مجموعه‌های نلویزیونی از روی Star Wars است. مدیر “دیزنی” “باب ایگور” (Bob Igor) تایید کرد که شرکت قرار است از روی سری جنگ ستارگان، کارخانه هیولاها و دنیای مارول سریال تهیه و تولید کند.

این سریال‌ها قرار هستند تا از سرویس مختص شرکت “دیزنی” که از سال ۲۰۱۹ آغاز به کار می‌کند، منتشر شوند. پیش از این قرار بود که خود شخص “جورج لوکاس” (George Lucas) سریالی با نام Underworld را که وقایع میان قسمت‌های چهارم و پنجم را روایت می‌کرد را بسازد که هیچگاه این اتفاق رخ نداد.

 

دیدگاهتان را بنویسید