به دنبال رسوایی اخلاقی و جنسی “هاروی وینستین” (Harvey Weinstein) کارگردان مشهور سینما “کوئنتین تارانتینو” (Quentin Tarantino) چندی پیش اعلام کرد که علاقه‌ای به ادامه همکاری با شرکت وینستین برای ساخت فیلم جدیدش ندارد. “تارانتینو” که از زمان تولید فیلم Pulp Fiction با این شرکت همکاری می‌کند، به تازگی برای مراحل تولید نهمین فیلم خود به دنبال یک تهیه کننده جدید می‌گشت.

به گزارش موی اسکرین، پس از اینکه چندین شرکت و استودیو بزرگ هالیوودی برای همکاری در تولید این فیلم ابراز علاقه نمودند، این فرصت به شرکت سونی رسید تا تهیه کننده وناشر فیلم جدید تارانتینو باشد. طبق آخرین بدست آمده “تارانتینو” برای این فیلم با بازیگران بزرگی همچون “تام کروز”، “برد پیت”، لئوناردو دی کاپریو”، “مارگوت رابی” و “جنیفر لارنس” برای نقش‌های اصلی فیلم خود مذاکره کرده است. تنها باید منتظر ماند و دید در پایان چه کسانی در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند اما از همین ابتدای کار مشخص شده است که این کارگردان صاحب سبک به دنبال نام‌های بزرگ برای فیلم خود است.

این فیلم که هم اکنون با نام #۹ شناخته می‌شود (زیرا نهمین فیلم تارانتینو است) قرار است در لس آنجلس فیلمبرداری شود و به احتمال فراوان مراحل فیلمبرداری آن در تابستان ۲۰۱۸ آغاز می‌گردد و در سال ۲۰۱۹ برروی پرده سینماها به نمایش درخواهد آمد. گفته می‌شود که فیلمنامه این فیلم برروی “چارلز منسون” (Charles Manson) و گروهش تمرکز دارد. “چارلز منسون” کسی است که در دهه ۶۰ میلادی تعدادی قتل وجنایت را انجام داده است. از جمله قربانیان او و گروهش “شارون تیت” (Sharon Tate) بازیگر و همسر کارگردان معروف “رومن پولانسکی” (Roman Polanski) است. اگر خود “چارلز منسون” در فیلم نمایش داده شود، این دومین شخصیت حقیقی پس از “هیتلر” در فیلم Inglorious Bastard است که “تارانتینو” در فیلم‌هایش استفاده کرده است.

تخمین زده می‌شود که این فیلم بودجه‌ای ۱۰۰ میلیون دلاری نیاز دارد که همان اندازه بودجه فیلم Django Unchained است. فیلم “جانگوی رهاشده” فروشی بالغ بر ۴۲۵ میلیون دلار در سراسر جهان داشت.

دیدگاهتان را بنویسید