کازگزدان فیلم Blade Runner 2049 آقای “دنیس ویلنیوو” (Denis Villeneuve) بالاخره راجع به شایعاتی که مبنی بر اینکه او قرار است فیلم تازه “جیمز باند” را کارگردانی کند، واکنش نشان داد. اوایل امسال اعلام شد که “ویلنیوو” یکی از ۳ گزینه هدایت این فیلم است و ستاره این فیلم “دنیل کریگ” (Daniel Craig) علاقه فراوانی دارد که “ویلنیوو” این وظیفه را برعهده بگیرد.

به گزارش موی اسکرین، “ویلنیوو” اعلام کرد که او از شنیدن شایعات ناراحت و اذیت نمی‌شود اما این موضوع را تایید کرد که با “دنیل کریگ” برای قبول کردن کارگردانی این فیلم صحبت‌هایی داشته است. “دنیس ویلنیوو” در این باره گفت:

“دنیل کریگ بازیگری توانمند است و من در حال حاضر چندین قرارداد دارم و هم اکنون درگیر پروژه Dune هستم. اما می‌خواهم بگویم که افتخار همکاری با کریگ برایم مانند یک رویا است. من دوست دارم که با کریگ همکاری کنم و کارگردانی یک فیلم از مجموعه باند برای من لذت بخش است. اما الان تنها مشکل من بحث زمان است.”

با توجه به حرف‌های این کارگردان می‌توان متوجه شد که برنامه کاری شلوغ او مانع از قبول کردن این پیشنهاد شده است. اوایل امسال بود که اعلام شد که کارگردانی و ساخت نسخه ریبوت فیلم  Dune به “ویلنیوو” رسیده است و ماه گذشته گزارش‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد او در حال مذاکره با شرکت Sony برای کارگردانی فیلم تاریخی Cleopatra است. و همچنین شایعاتی به گوش می‌رسد که علیرغم شکست در باکس آفیس با فیلم Blade Runner 2049  تهیه کنندگان فیلم قصد ساخت قسمت سوم فیلم با کارگردانی “ویلنیوو” را دارند. “دنیس ویلنیوو” سال گذشته با فیلم Arrival نامزد بهترین فیلم و کارگردانی اسکار بود و امسال با فیلم Blade Runner 2049 تحسین تمامی منتقدان را برانگیخت.

دیدگاهتان را بنویسید