فیلم سینمایی Murder on the Orient Express ساخته “کنت برانا” (Kenneth Branagh) که هم اکنون بر پرده سینماها قرار دارد، یک ادامه داستانی (Sequel) دریافت می‌کند. “برانا” این فیلم را از روی رمانی با همین نام از “آگاتا کریستی” (Agatha Christie) اقتباس کرده است، قرار است در ادامه فیلم سینمایی دیگری را با اقتباس از اثر دیگری “خانم کریستی” به نام Death on the Nile بسازد.

موی اسکرین گزارش می‌دهد، “برانا” می‌خواهد در این فیلم داستان کارآگاه معروف بلژیکی “هرکول پوآرو” را در سفر تفریحی خود به مصر را به تصویر بکشد. داستان “مرگ برروی نیل” نیز مانند “قتل در قطار سریع السیر” پوآرو را در سفر تفریحی خود به نمایش می‌گذارد که درگیر یک پرونده جنایی مرموز می‌شود اما اینبار به جای قطار، پوآرو برروی یک قایق مجلل تفریحی سفر می‌کند.

طبق اطلاعاتی که منتشر شده است، شرکت ۲۰th Century Fox فیلمنامه نویس فیلم Murder on the Orient Express “مایکل گرین” (Michael Green) را برای تهیه فیلمنامه و متن اصلی این فیلم استخدام کرده است تا همانند “قتل در قطار سریع السیر” فیلمنامه “مرگ برروی نیل” را نیز به رشته تحریر درآورد. همانند فیلم در حال اکران “قتل در قطار سریع السیر” خود “کنت برانا” نقش هرکول پوآرو را ایفا خواهد کرد.

هنوز تاریخ دقیقی برای تمایش این فیلم اعلام نشده است اما با وجود مشغله کاری “کنت برانا” به نظر می‌رسد تصویربرداری این فیلم تا سال ۲۰۱۹ طول بکشد. فیلم سینمایی Murder on the Orient Express با فروشی ۱۴۸ میلیون دلاری موفقیت مالی این اثر را تضمین کرده است و شاید به همیت دلیل است که آن‌ها تصمیم به ساخت دنباله آن گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید