وقتی که زمستان می آید تنها چیزی که میتوان به آن فکر کرد، «جنگ ستارگان : آخرین جدی» است. اما همه باید تا ۱۵ دسامبر صبر کرده تا آخرین جدی اکران شود. فصل زمستانی فیلم ها از دسامبر آغاز و تا فوریه ادامه دارد و بنظر میرسد این بازه چندان هیجانی برای تماشاگران ندارد اما ما فکر میکنیم هنوز فیلم های بسیار خوبی شامل چند فیلم ترسناک، اولین فیلم مارول از سری بلک پنتر و … برای تماشا در این بازه وجود دارد. اما سوال اصلی این است که آیا در فوریه بالاخره ” ذره خدا” اکران می شود یا خیر؟

این لیست فیلم های هیجان انگیزی است که در فصل زمستانی فیلم ها برای دیدنش هیجان داریم!

The Disaster Artist

فیلم The Disaster Artist

این فیلم براساس کتاب بازیگر مضخرف نوشته شده توسط گرگ سسترو است. این اولین باری ست که دیو فرانکو و جیمز فرانکو در کنار هم بر روی پرده نقره ای سینما می آیند. این فیلم به کارگردانی Tommy Wiseau و تهیه کنندگی گرگ سسترو در اولین روز از ماه دسامبر به روی پرده خواهد رفت.

The Shape of the Water

فیلم The Shape of the Water

فیلم The Shape of the Water جدیدترین فیلم گیلرمو دل تورو است. هواداران از تریلر منتشر شده در جولای هیجان زده شده و منتظر تماشای آن هستند. این فیلم درباره یک سرایدار آزمایشگاه دولتی است که چیزی عجیب کشف می کند. در هشت دسامبر باید منتظر این فیلم باشیم.

I, Tonya

این فیلم درباره زندگی تونیا هاردینگ است. داستان زندگی او عجیب و دیوانه کننده است. او یک مدال آور بالقوه المپیکی ست اما اتفاقات عجیب غریبی برایش رخ میدهد. مارگوت روبی در این فیلم نقش آفرینی میکند و هشتم دسامبر آن را در سینما ها خواهیم دید.

Star Wars: The Last Jedi

فیلم Star Wars The Last Jedi

ممکن است شما همین الان هم بلیط های خود را برای دیدن جدیدترین فیلم جنگ ستارگان گرفته باشید. آخرین جدی جدیدترین فیلم از این سری است که پانزده دسامبر اکران می شود. حال باید در این فیلم چیزهای جدیدی ببینیم و هیجان زده شویم اما به هر نحو این جنگ ستارگان است و همه برای دیدنش مشتاق هستیم

Jumanji

فیلم Jumanji

جومانجی فیلمی ست که همه با آن خاطره داریم. جاش هچرسون و رابین ویلیامز در آن فیلم بازی کرده بودند. حال در بازسازی این فیلم دواین جانسون و کوین هارت حضور دارند اما امیدواریم این فیلم به فیلم اصلی پایبند بماند و خاطره ها را زنده کند. بیست دسامبر باید منتظر جومانجی باشیم.

Bright

این فیلم نتفلیکسی میتواند بسیار موفق باشد یا میتواند بطور کامل شکست بخورد. در این فیلم ویل اسمیت در دنیایی زندگی میکند که موجودات افسانه ای در کنار انسان ها هستند. او یک پلیس است و به همراه همکار ارک ( موجود افسانه ای ) خود بدنیال اسلحه ای هستند که همه آن را میخواهند. این فیلم ۲۲ دسامبر بر روی نتفلیکس قرار میگیرد.

Downsizing

با آمدن تریلر این فیلم بحث ها درباره اش داغ شد و هیجان برای دیدنش به اوج رسید. مت دیمون در این فیلم هنر نمایی خواهد کرد و موضوع آن درمورد اشخاصی ست که سایز بدن خود را کوچک کرده و در محیط فشرده شده ای زندگی میکنند. این فیلم نیز ۲۲ دسامبر خواهد آمد.

Insidious: The Last Key

اگر طرفدار فیلم های ترسناک هستید چهارمین فیلم از سری فیلم های Insidious در راه است. در این فیلم دکتر رینر باید از یک شکار دیگر جلوگیری کند. این فیلم در تریلر به خوبی فیلم های قبلی نشان میداد و قطعا برای طرفداران این ژانر میتواند بهترین گزینه برای تماشا باشد. ۵ ژانویه باید منتظر تماشایش باشیم.

Maze Runner: The Death Cure

فیلم Maze Runner: The Death Cure

بعد از اینکه دیلن اوبراین ستاره این فیلم در سرصحنه فیلمبرداری آسیب دید، تولید سومین فیلم دونده هزارتو عقب افتاد. حالا در سال ۲۰۱۸ سومین فیلم از دونده هزارتو را میتوانیم بر روی پرده های سینما ببینیم. این فیلم درمان مرگ نام دارد و در آن کایا اسکودلاریو و ایدان گیلن نیز حضور دارند. ۲۵ ژانویه تاریخ اکران این فیلم است.

Extinction

هنوز تریلر یا عکسی از این فیلم در دسترس نیست اما با لوگو یونیورسال میتوان فهمید این فیلم یک فیلم خوب است. لیزی کاپلان و مایکل پنا ستارگان این فیلم هستند. داستان فیلم زمانی اتفاث می افتد که زمین دچار حمله شده و به سوی نابودی میرود. ۲۶ ژانویه باید منتظر این فیلم بود.

Cloverfield/God Particle

این فیلم که قرار بود در سال ۲۰۱۷ اکران شود تاریخ اکرانش چند بار تغییر کرد. حال ۲ فوریه از سوی آنها اعلام شده است و ما همچنان منتظر این فیلم خواهیم بود. داستان درباره گروهی از دانشمندان ایستگاه فضایی ست که باید برای زندگی اشان بجنگند.

Winchester: The House That Ghosts Built

این فیلم درباره سارا وینچستر و خانه ای ست که برای روح ها ساخته شده است. او بر این باور است که مردمانی که آنها با تفنگداران وینچستر کشته اند میخواهند او را شکار و تسخیر کنند بخاطر همین او یک خانه وسط ناکجا آباد برای آنها ساخته است. ۲ فوریه این فیلم اکران خواهد شد.

Black Panther

۱۶ فوریه مارول فیلم جدیدش را اکران خواهد کرد. بلک پنتر اولین فیلم کامل از این شخصیت است. بلک پنتر قبلا در فیلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی حضور کوتاهی داشت و توانست طرفداران زیادی را جذب کند. فیلم های مارول همیشه جذاب و دیدنی بوده اند حال باید ببینیم بلک پنتر نیز اینگونه خواهد بود یا خیر.

Annihilation

این فیلم را حتما باید در نظر بگیرید. Annihilation با بازی ناتالی پورتمن و کارگردانی الکس گارلند است که پیش از این فیلم ex machine زا در کارنامه خود دارد. این فیلم درباره یک زیست شناس است که به محیطی میرود که زندگی در آن کمی عجیب و غریب بنظر میرسد. اگر منتظر این فیلم هستید باید تا ۲۳ فوریه صبر کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید