در حالی که اینجا زمستان است، اما آخرین فصل از سریال Game of Thrones نیست! بالاخره تاریخ پخش رسمی فصل هشتم سریال محبوب و پرطرفدار Game of Thrones مخشص شد. با مووی اسکرین همراه باشید.

لحظاتی پیش شبکه HBO به طور رسمی اعلام کرد، فصل هشتم سریال Game of Thrones در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. همچنین کارگردانان شش قسمتِ آخرین فصل این سریال را نیز مشخص شدند. طبق گفته HBO این شش قسمت توسط David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter و Miguel Sapochnik کارگردانی خواهد شد. طبق روال همیشه این فصل نیز توسط Weiss و Benioff  به همراه  Bryan Cogman و Dave Hill نوشته می شود.

سابقه این سریال به ما نشان می دهد که فصل ۱ تا ۶ سریال Game of Thrones در ماه های مارس یا آوریل پخش شده است و این در حالیست که فصل هفتم در ماه ژولای پخش شد. اگر HBO یکی از دو روال سابق را پیش بگیرد، فاصله بین فصل هفتم تا هشتم سریال یک سال و نیم به طول خواهند انجامید. این طولانی ترین فصاله بین فصل های این سریال در کل تاریخ پخش آن خواهد بود.

در هر صورت، باید خوش حال باشیم. زیرا صحبت هایی حتی از سوی خود مدیران HBO و کارگردانان این سریال مبتنی بر پخش این سریال در سال ۲۰۲۰ به گوش می خورد.

شایان ذکر است که همزمان شبکه HBO در حال توسعه اسپین-آف هایی از این سریال است. طبق اخبار منتشر شده پنج طرح توسط نویسندگان در حال توسعه و شکل گرفتن است و در نهایت بهترین داستان و یا داستان ها به اسپین-آف تبدیل می شوند.

با این حال، شبکه آمازون نیز بعد از خریداری حق امتیاز «ارباب حلقه ها» در حال توسعه سریالی مبتنی بر دنیای بزرگِ  «ارباب حلقه ها» است. احتمال دارد HBO تا زمانی که جان در وجودش است، از زمینه فوق العاده «بازی تاج و تخت ها» استفاده نماید و به ساخت شاخه هایی از این دنیای فانتزی بپردازد.

منبع: GameSpot

دیدگاهتان را بنویسید