شبکه FOX به صورت رسمی تایید کرد: فصل ششم سریال Prison Break (فرار از زندان) به زودی پخش خواهد شد. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

«مایکل تورن» رئیس بخش سرگرمی FOX به صورت رسمی ساخت فصل ششم سریال را اعلام کرد. وی در اینباره گفت:

ما در حال تکرار ساخت فرار از زندان جدید هستیم.

وی در ادامه گفت:

در حالی که در اولین مراحل ساخت هستیم، اما واقعا در مورد آن هیجان زده‌ایم.

در حالی که «تورن» اطلاعات زیادی از این سریال اعلام نکرد، اما انتظار می رود دو بازیگر محبوب این سریال یعنی «دومنیک پرسل» و «وینتورت میلر» حضور خواهند داشت. اما به گفته «تورن» فصل جدید آن چیزی نخواهد بود که طرفداران انتظارش را دارند.

تورن به خبرنگاران گفت که فرار از زندان به شکل جدیدی تکرار خواهد شد. همچنین وی در ادامه از ناتوان بودن در پیش بینی تاریخ پخش گفت و اعلام کرد:

فرض ما بر این است که دو برادر بدون مشکل در دسترس باشند. باز هم باید برای نوشتن فیلمنامه و مابقی کارهای پروژه زمان صرف شود.

این خبر به طور حتم برای طرفداران این سریال بسیار خوشحال کننده است. طرفدارانی که بعد از هشت سال فصل پنجم که شامل نه قسمت بود را در آوریل سال گذشته تماشا کردند.

از نظر منتقدان و اکثر طرفداران فصل پنجم آنطور که باید و شاید نتوانست انتظار طرفداران را برآورده کند و به یکی از ضعیف ترین فصل های این سریال تبدیل شد. فصلی که اگر ساخته نمی شد، اتفاقی نمی افتاد! حال باید ببینیم که ادامه این روند و ساخت فصل ششم می تواند دوباره این سریال را به روزهای اوجش بازگرداند و آیا مهره تاییدی بر کیش و مات شدن این پروژه است.

نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

..::برای دانلود فصل پنجم این سریال می توانید به اینجا مراجعه نمایید::..

منبع: Narcity

دیدگاهتان را بنویسید