برگردیم به سال ۲۰۱۶، هریسون فورد تایید کرد که استیون اسپیلبرگ قسمت پنجم Indiana Jones را می سازد. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

در کنار تایید هریسون فورد، اطلاعات نسبتا رسمی به بیرون درز پیدا کرد که نشان می داد قسمت پنجم Indiana Jones درسال ۲۰۲۰ به اکران می رسد. حال در جدیدترین خبر منتشر شده اعلام گردیده که فیلمبرداری این اثر بسیار محبوب و پرانتظار سال آینده آغاز می شود.

طبق خبری که خبرگزاری هالیوود منتشر کرده، Indiana Jones 5 پروژه بعدی کارگردان معروف سینمای دنیا است. همچنین این سایت یادآور کرده است که این پروژه بازسازی کلاسیک موزیکال West Wide Story است. همچنین به نظر می رسد اسپیلبرگ درحال جمع آوری بازیگرانی از قوم هیسپانیک (صفتی است که به مردم اسپانیایی زبان یا پرتغالی زبان به ویژه در آمریکای لاتین اطلاق می شود) است. همین موضوع نشان دهنده آغاز پروژه Indiana Jones 5 است.

سپتامبر سال گذشته David Koepp  تایید کرد که فیلمنامه Indy 5 در حال نگارش است. در این داستان تغییرات و ویژگی هایی که اسپیلبرگ مد نظر داشته اضافه شده است که باعث خوشحالی وی گردیده است. همچنین تایید شد که Mutt (پسر ایندی) که توسط Shia LaBeouf در Kingdom of the Crystal Skull ( سال ۲۰۰۸ ) بازی شده است، در این قسمت باز نخواهد گشت.

ماه مارچ سال ۲۰۱۶ نیز فورد درباره ایفای نقش دوباره در قالب یک باستان شناس مهشور در ایندی ۵ گفت: این یک فرصت استثنایی است که با اسپیلبرگ دوباره کار کنم. ایفای نقش این شخیصت بسیار سرگرم کننده است. من دنبال این امر هستم.

با اینکه Kingdom of the Crystal Skull از نظر طرفداران یک شکست به تمام معنا در سری ایندنیا جونز به حساب می آید، اما با فروش ۷۸۶ میلیون دلاری در سراسر جهان نشان داد که  حتی بَد بودن، تاثیری بر فروش این اثر ندارد. همچنین این مجموعه فروشی نزدیک به ۲ میلیارد دلار در سراسر جهان داشته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید