تریلر جدیدی از فصل دوم سریال Westworld در طول Super Bowl LII پخش شد که اطلاعات جدیدی از این سریال به ما داد. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

اگر فصل اول سریال Westworld را تماشا کرده باشید؛ به طور حتم با دنیای دیوانه وار آن آشنا هستید. دنیایی که بعضی ها می گویند جایگزینی بر دنیای Game of Thrones است. تریلر فصل دوم این سریال بسیار پر زرق و برق است. نماهای دشت ها، کابوها، بومیان آمریکایی و اسب ها شما را به یک دنیای زیبا می برد، اما در بعد دیگر راوی می گوید: ما دنیایمان را از خاکسترها می سازیم. بله، جنگ ، جنگ. این رُکن اصلی ماجراست. تریلر فصل دوم این سریال زیبا را با  زیرنویس فارسی اختصاصی در ادامه می توانید مشاهده کنید:

دنیای غرب یا وست‌ورلد (به انگلیسی: Westworld) مجموعهٔ تلویزیونی وسترن مهیج در سبک علمی–تخیلی است که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی برای شبکهٔ اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه براساس فیلمی با همین نام محصول ۱۹۷۳ است که نوشته و ساختهٔ مایکل کرایتون، رمان‌نویس آمریکایی است. نولان علاوه بر همراهی جی. جی. آبرامز، برایان بورک، جری وینتراب و لیزا جوی بعنوان مدیر تولید، کارگردان قسمت آزمایشی این کار هم بود. فصل نخست این مجموعهٔ تلویزیونی دارای ۱۰ قسمت است که نخستین قسمت آن در ۲ اکتبر ۲۰۱۶ میلادی پخش شد. در نوامبر ۲۰۱۶، شبکهٔ اچ‌بی‌او قرارداد ساخت فصل دوم این مجموعهٔ تلویزیونی را تمدید کرد که دارای ۱۰ قسمت خواهد بود.  فصل دوم این سریال در آوریل ( ۲ اردیبهشت ۹۷) پخش خواهد شد.

داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترن خیالی در غرب آمریکا اتفاق می‌افتد که ساکنان آن را انسان‌های مصنوعی که «میزبان» نام دارند، تشکیل می‌دهند. از سوی دیگر، گروهی از انسان‌های واقعی که «تازه‌واردان» یا «مهمانان» نام دارند، با پرداخت مبالغی زیاد می‌توانند وارد محوطهٔ پارک وست‌ورلد شوند و هرکاری که مایل باشند را انجام دهند و قادر خواهند بود تا با میزبانان هرطور که می‌خواهند رفتار کنند، بدون آنکه ترسی از تلافی توسط میزبانان داشته‌باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید