در حالی که David Benioff و D.B. Weiss در حال خلق آخرین فصل از سریال پرطرفدار Game of Thrones هستند، قرار است این دو پروژه بعدی خود را حماسی تر از قبل کلید بزنند. با مووی اسکرین همراه باشید.

طبق جدیدترین اطلاعاتی که از سوی لوکاس فیلم منتشر شده David Benioff و D.B. Weiss وظیفه فیلمنامه و ساخت دو قسمت از سه گانه جدید Star Wars (جنگ ستارگان) را دارند. در حال حاضر Rian Johnson در حال کار بر روی قسمت دوم از سه گانه Star Wars با نام Star Wars: The Last Jedi است.

Kathleen Kennedy رئیس لوکاس فیلم در این باره می گوید:

David و Dan یکی از بهترین داستان پردازان حال حاضر هستند.

این دو به شدت به عمق داستان و اسطوره شنسایی آشنا هستند و می توانند جنگ ستارگان منحصر به فردی را به وجود بیاورند.

در ادامه وی از قدرت داستان گویی این دو تقدیر کرده است. وی می گوید که ما تابستان ۱۹۷۷ مردم را به کهکشان های دور بردیم و با سلاح و ماشین های فضایی آشنا کردیم. در حالی که این دو در کوتاه ترین مدت ممکن یکی از محبوب ترین فرانچاینزهای تلویزیون را خلق کردند و پیش بردند.

HBO در حال ساخت آخرین فصل از سریال Game of Thrones است. هنوز تاریخی برای عرضه و یا شروع به کار Benioff و Weiss اعلام نشده است. حال باید ببینیم که این دو می توانند هماند تلویزیون در سینما نیز موفق شوند و یکی از محبوب ترین فرانچاینزهای تاریخ سینما را به راه درستش برگردانند؟ به احتمال زیاد لوکاس فیلم به زودی کنفرانسی برای توضیح برنامه آینده این کمپانی برگزار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید