اولین تریلر فیلم Venom منتشر شد. تریلری که ما می گوید این فیلم تفاوت هایی با سایر عناوین اقتباسی از روی داستان های مصور کامیک ها دارد. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

فیلم Venom جدیدترین پروژه کمپانی سونی است که روایتگر یکی از شخصیت های کامیک های Spider-Man است. همانطور که می دانید در اسپین-آف « تام هاردی » در نقش Brock به ایفای نقش می پردازد. این فیلم قرار است در اکتبر ۲۰۱۸ به اکران برسد.

تریلر اطلاعات زیادی به ما نمی دهد، اما احساسی بیشتر از یک اقتباس تخیلی از کایمک بوک ها را به ما می دهد. در این تریلر ما « هاردی » را بعد از بیدار شدن در یک بیمارستان می بینیم که به احتمال زیاد Venom بدنش را در حال فرا گرفتن است. به طور کلی این تریلر به ما ماده ای که باعث Venom شدن « بروک » را نشان می دهد. در حالی که خود Venom به نمایش در نمی آید. در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده کنید:

خبر پخش این تریلر روز گذشته پس از انتشار پوستری از این فیلم منتشر شد. Venom در ۵ اکتبر ۲۰۱۸ ( ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ) به اکران در می آید. از جمله بازیگران این فیلم می توان به Riz Ahmed, Michelle Williams و  Woody Harrelson اشاره کرد. همچنین Ruben Fleischer وظیفه هدایت این اثر را برعهده دارد.

جالب است بدانید که با اینکه سونی قرار دادی با دیزنی در سال ۲۰۱۵ برای پیوستن این اسپایدی به دنیای سینمایی مارول بسته است، اما شخصیت های متفرقه کامیک ها همچنان به سونی تعلق دارد. از این رو هر اسپین آف از Spider-Man مانند Venom و یا Silver & Black متعلق به سونی است. شایان ذکر است که Silver Sable and the Black Cat برای اکران در ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۲۰ بهمن ۱۳۹۷) تنظیم شده است. همچنین خبر هایی هم از انتشار تریلری از Spider-Man: Into The Spiderverse که قسمت جدید Spider-Man است در فضای مجازی منتشر شده است. باید منتظر ماند و دید که آیا پروژه اسپایدی سونی موفق آمیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید