هنوز مسیر طولانی‌ای تا پایان انتظار هواداران برای فصل جدید سریال Stranger Things مانده است و در همین روزهای آتی نیز برنامه پخش فیلم‌ها و سریال‌های و…. شبکه نت فلیکس به دست ببینندگان این شبکه خواهد رسید. بعد از پایان فصل دوم سریال Stranger things قسمتی از فیلمنامه و اطلاعات عمومی فصل جدید این سریال منتشر شد که احتمالات منطقی‌ای از چگونگی  و زمان انتشار فصل جدید را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

فصل سوم این سریال دوست داشتنی و پر طرفدار بر خلاف فصل دوم، شامل ۸ اپیزود خواهد بود. فصل قبل اپیزودی را منتشر که وجه جدید و بسیار جذابی را به سریال اضافه کرد. اپیزود “خواهر گمشده ” هرچند که این اپیزود با سکانس ابتدایی فصل دوم تطابق داشت.

سایت CNET تایید کرد که شروع فیلمبرداری فصل سوم از اواسط آوریل شکل خواهد گرفت، که این به این به معنی است که انتظار هواداران از حد معمول طولانی تر خواهد شد.

شروع فیلمبرداری فصل اول این سریال در نوامبر ۲۰۱۶ آغاز و در جولای به طور رسمی از نت فلیکس پخش شد، فصل دوم نیز در اکتبر ۲۰۱۷ پخش شد. حال هرچه شروع فیلم برداری دیرتر آغاز شود به طبع با وجود روند فیلمسازی، اضافه کردن جلوه های ویژه و فرآیند های دیگر، بعید به نظر می‌رسد که این سریال برای امسال آماده شود و به احتمال فراوان تا پایان سال ۲۰۱۸ نیز پخش نخواهد شد.

دیوید هاربر بازیگر نقش کلانتر هاپر نیز در مصاحبه ای با Variety اذعان کرد که تا سال ۲۰۱۹ خبری از فصل جدید این سریال نخواهد بود.

اما حال با یک اپیزود کمتر نسبت به فصل گذشته خالقان سریال، برادران دافر احتمالا قبل از پایان سال ۲۰۱۸ سریال را آماده پخش خواهند کرد. چه هدیه کریسمسی بهتر از فصل جدید Stranger things ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید