شرکت “نتفلیکس” قول داده است که سریال Black Mirror بازخواهد گشت اما ما طاقت  این که متوجه بشویم چه زمانی فصل جدید این سریال را تماشا خواهیم کرد. پس در ادامه با موی اسکرین همراه باشید تا اطلاعات جدیدی از فصل پنجم سریال Black Mirror را در اختیار شما قرار بدهیم.

تنها پس از دو هفته از تمدید این سریال برای فصل پنجم توسط “نتفلیکس”، نویسنده این سریال “چارلی بروکر” تایید کرد که فصل جدید این سریال هم اکنون در مرحله تصویربرداری قرار دارد.

“فصل پنجم، الان ما در حال فیلمبرداری یک قسمت هستیم و فیلمبرداری قسمت بعد هم بلافاصله پس از پایان این قسمت آغاز خواهد شد. من دارم قسمت بعدی را می نویسم و بعد از آن قسمت های بعدی تمی تیره تر خواهند داشت.”

هنوز هیچ تاریخ رسمی برای پخش فصل پنجم سریال اعلام نشده است اما با توجه به شروع زودهنگام فیلمبرداری و تولید این فصل، احتمال اینکه تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ شاهد فصل جدید این سریال باشیم، وجود دارد.

“نتفلیکس” اوایل ماه مارس اعلام کرد که زمانی که سریال Black Mirror بازگردد، ما شاهد “آینده‌ای روشن‌تر از زمان حال” خواهیم داشت. البته با توجه به آمار خوب این سریال پس از پخش فصل چهارم، “نتفلیکس” با اعتماد به نفس بالاتری اقدام به تولید فصل‌های بعدی این سریال خواهد کرد.

شاید بیشتر از همه حرف‌های تهیه کننده اجرایی سریال خانم “آنابل جونز” عطش طرفداران این سریال را بیشتر کرده است. ایشان در ماه ژانویه گفته بود که بسیار مشتاق است تا نظرات تیره و تاریک نویسنده سریال “چارلی بروکر” در مورد آینده را با دیگران به اشتراک بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید