بعد از مدت‌ها انتظار، سرانجام اولین تریلر از فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد. تریلری که اطلاعات جذابی در رابطه با این فصل در اختیارمان قرار می‌دهد. با مووی اسکرین همراه باشید.

پس از گذشت سه سال از پخش فصل سوم سریال Stranger Thigns، سرانجام شاهد انتشار تریلری از فصل چهارم این سریال محبوب و پرطرفدار هستیم. سریالی که به نوعی نت‌فلیکس، قدرت امروز خودش را مدیون آن است. شاید بگویید چرا؟ جواب بسیار ساده است. این سریال اولین محصول رسمی از سوی شبکه اینترنتی نت‌فلیکس است که توانست به یک باره مانند بمب صدا کند و مخاطبین بسیاری را به سمت این شبکه اینترنتی بکشاند. حال به نظر می‌رسد در آخرین ماجراجویی کودکان شهر هاوکینز، اتفاقی به مراتب عجیب‌تر و ترسناک‌تر از سه فصل پیشین رخ خواهد داد.

دقایقی قبل، اولین تریلر از فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد. در این تریلر شاهد بازگشت دوباره کودکان مدرسه شهر هاوکینز هستیم. شهر نفرین شده‌اید که اتفاقات عجیبی را تجربه کرده است. شهری که می‌توان گفت چندین بار، از اتمام دنیا جلوگیری کرده. داستان فصل چهارم، شباهت‌هایی به داستان سه فصل قبلی خواهد داشت. به عبارتی دیگر اینبار نیز شاهد اتصال دو دنیای موازی به یکدیگر و باز شدن پورتالی هستیم. پورتالی که باعث می‌شود نیروهای اهریمنی دنیای موازی، وارد دنیای ما شوند.

فصل چهارم سریال Stranger Things

در این میان، الون با بازی میلی بابی برون (Millie Bobby Brown) دیگر قدرت‌های سابقش را ندارد. به این موضوع در تریلر نیز اشاره می‌شود. اما باز هم همه چشم‌ها به سمت اوست. الون با قدرت ماورایی که دارد می‌تواند هر چیزی غیرممکنی را ممکن کند. البته قدرت‌های وی به نظر می‌رسد خیلی سریع‌تر از چیزی که فکرش را می‌کنیم به او بازمی‌گردند. زیرا در قسمت‌های پایانی تریلر شاهد اتفاقاتی از سوی او هستیم.

همینطور دیگر بازیکنان محبوب این مجموعه نیز در این فصل حضور دارند. البته که بیلی هارگور در این فصل به واسطه اتفاقاتی که در فصل سوم رخ داد،‌حضور ندارد. باری دیگر دانش‌آموزان شهر هاوکینز، قرار است به قهرمان‌های اصلی داستان تبدیل شوند. با توجه به چیزی که در تریلر دیدیم، فصل چهارم تفاوت‌های بنیادینی با فصل‌های قبلی خواهد داشت. نگاهی به تریلر کافی است که متوجه بودجه بیشتر و همینطور دنیای وسیع‌تر فصل چهارم استرنجر تینگز شویم.

در ادامه می‌توانید تریلر فصل چهارم سریال Stranger Things را با زیرنویس فارسی مشاهده کنید:

فصل چهارم سریال Stranger Things قرار است در تاریخ ۲۷ می (هفت خرداد) از شبکه اینترنتی نت‌فلیکس پخش شود.

منبع: Youtube

دیدگاهتان را بنویسید