به نظر می‌رسد بازیگر آریا استارک، یعنی میاسی ویلیازم (Maisie Williams) خاطره خوشی از بازی در سریال Game Of Thrones ندارد. با مووی اسکرین همراه باشید.

سه سال از پایان ناامیدکننده سریال Game of Thrones می‌گذرد. سریالی که از آن به عنوان بزرگ‌ترین پروژه تاریخ تلویزیون نیز یاد می‌شود. شاید نام این سریال رفته رفته از ذهن مخاطبین پاک شده باشد، اما هنوز هم از ستاره‌ها و بازیگران این سریال سوالاتی پیرامون این پروژه بزرگ می‌شود. میزی ویلیامز در مصاحبه اخیرش با GQ، صحبت‌هایی درباره این سریال داشته است. وی درباره سختی‌های این سریال می‌گوید و توضیح می‌دهد که چرا از ایفای نقش آریا استارک رنجیده است.

صحبت‌های بازیگر آریا استارک سریال Game Of Thrones

بازیگر آریا استارک سریال Game Of Thrones از جمله بازیگرانی است که در طول کل پروژه هشت ساله ساخت سریال Game of Thrones همراه تیم بوده است. به همین دلیل هم رسانه GQ از او درباره اینکه بیشتر از همه دلتنگ چه چیزی از سریال و پروژه بازی تاج و تخت شده است، سوال می‌شود. وی در جواب به این سوال می‌گوید:

«آیا می‌تونم بگم هیچکدوم؟ من عاشق این سریال هستم و با افتخار به این پروژه نگاه می‌کنم. اما چرا بخواهم درباره چیزی که بزرگ‌ترین اتفاق برای من بوده احساس ناراحتی داشته باشم؟ نمی‌خواهم حس درد را به این سریال ربط بدم.»

اینکه تجربه سریال Game of Thrones برای او تجربه‌ای بد بوده، جای تعجب نیست. زیرا سریال Game of Thrones به واسطه جامعه آماری گسترده بینندگانی که داشت، تاثیر زیادی روی زندگی شخصی او داشته است. به ویژه که در طول ایفای نقش در این سریال به سن قانونی هم نرسیده بوده است. ویلیامز از تنفرش درباره شخصیت آریا استارک صحبت کرده است. تنفری که از زمان رسیدن به بلوغ فکری برای او پیش آمده است.

در حالی که بازیگر آریا استارک سریال Game Of Thrones در سن ۱۳ سالگی برای بازی در نقش آریا استارک انتخاب شد، اما به واسطه تفاوت سنی با شخصیت سریالی، مردم همیشه از وی انتظار رفتار خاصی داشته‌اند.  ویلیامز می‌گوید:

«فکر کنم از وقتی که بلوغم آغاز شد، از آریا بدم امد و نمی‌توانستم بگویم که چه کسی هستم. بعدش هم از بدنم بدم اومد، به خاطر اینکه با چیزی که دنیا به خاطرش جشن می‌گرفت بی‌ربط بود.»

شاید از دور، بازی در چنین سریال‌هایی فوق العاده باشد. به ویژه که بازیگران این سریال رقم‌های  بالایی برای ایفای نقش دریافت کرده‌اند. اما زمانی که به بازیگران نزدیک‌تر می‌شویم،‌ متوجه حس بدشان نسبت به ایفای نقش در چنین سریال‌هایی می‌شویم.

نظر شما درباره این اتفاق چیست؟

منبع: گیم اسپات

دیدگاهتان را بنویسید