جیمی کیمل لایو! (انگلیسی: Jimmy Kimmel Live!) یک شوی آخر شب، ساخته شده و با اجرای جیمی کیمل می‌باشد و از شبکه ای‌بی‌سی پخش می‌شود. این برنامه شوی یک‌ساعته شبانه، در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۰۳ در معبد ماسونیک هالیوود کالیفرنیا ساخته شد. دانلود برنامه Jimmy Kimmel Live را از دست ندهید.

همواره برنامه های Late Night Show از طرفداران بی‌شماری برخودار هستند. این موضوع را می‌توان از قدمت‌ برخی‌هایشان متوجه شد. حتی برنامه‌های تلویزیونی هستند که بیش از ۲۰ سال از پخششان می‌گذرد و هر چه می‌گذرد نیز به تعداد طرفدارانشان اضافه می‌شود. این نوع برنامه‌ها را نیز ما در کشور خودمان چند سالی داریم. برنامه‌های شوی آخر شب بیشتر شکل و شمایل کمدی دارد و هدفشان این است که آخر شب خوبی برای مخاطبین فراهم کنند. در این نوع برنامه‌ها ما شاهد حضور شخصیتی ثابت به عنوان مجری هستیم و مهمان‌هایی که نسبت به سطح شهرتشان و همینطور ترند بودنشان، دعوت می‌شوند. گاهی ممکن است همه چیز به یک گفتگوی ساده خلاصه شود. اما زمان‌هایی نیز شاهد مسابقاتی بین مهمان و مجری هستیم که به جذاب بودن این برنامه‌ها کمک شایانی کرده است.

دانلود برنامه Jimmy Kimmel Live – جیمی کیمل

به طور کلی این نوع برنامه‌ها بیشتر به خاطر جنبه سرگرم کنندشان ساخته می‌شود. سرگرم کردن مخاطب مهم‌ترین هدف این برنامه‌ها است. یکی از بهترین برنامه‌های شوی آخر شب بی‌شک به جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) تعلق دارد. مجری و بازیگر مطرحی که توانسته به یکی از ستون‌های اصلی این کار تبدیل شود. این برنامه که بیشتر از هر برنامه دیگری شکل و شمایل مدرن‌تری دارد، هر شب توسط جیمی کیمل برگزار می‌شود. خوشحالیم که می‌توانیم با دانلود برنامه Jimmy Kimmel Live خدمتتان باشیم. تنها راه حمایت از ما برای ادامه مطلب دانلود برنامه جیمی کیمل، دانلود و به اشتراک گذاشتن این صفحه با دوستانتان است.

دانلود برنامه‌های ۲۰۲۲

دانلود برنامه ۲۰۲۲/۰۸/۲۰ با حضور Quentin Tarantino: لینک دانلود

دانلود برنامه ۲۰۲۲/۰۸/۱۸ با حضور Dwayne Johnson: لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید