سرانجام قرار است در آینده نچندان دور شاهد اکران انیمیشن پاندای کنگفوکار ۴ باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر مثل تاریخ اکران انیمیشن پاندای کنگفوکار ۴ با مووی اسکرین همراه باشید.

انیمیشن Kung Fu Panda را می‌توان در صدر لیست محبوب‌ترین و بهترین ساخته‌های چند دهه اخیر قرار داد. انیمیشنی که توانست در کنار روایت و شخصیت پردازی فوق العاده‌اش، فرهنگ ورزش کنگفو را نیز گسترش دهد. این انیمیشن با اکرانش به واسطه طراحی کم‌نظیرش، بازخوردهای مثبت فراوانی را دریافت کرد. همین باعث شد تا پس از گذشت چند سال قسمت دومش به اکران برسد. از طرفی نیز سریال‌های کارتونی جذابی نیز تحت نام پانادای کنگفوکار و شخصیت پو (Po) پخش شد. حال به نظر می‌رسد قرار است در آینده نچندان دور شاهد قسمت سوم از این انیمیشن باشیم.

رسانه Deadline به تازگی خبر از ساخت انیمیشن پاندای کنگ فو کار ۴ توسط دریم ورکس (DreamWorks) داده است. البته که در مطلبی که روی این رسانه منتشر شده، صرفا به دادن خبر ساخت این انیمیشن بسنده نشده بلکه تاریخ اکران این انیمیشن نیز مشخص شده است. به گفته این رسانه، انیمیشن پاندای کنگفوکار ۴ قرار است در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۴ (۱۸ اسفند ۱۴۰۲) به اکران برسد. این اکران با فاصله ۱۶ ساله از پخش قسمت اول اتفاق می‌افتد.

اطلاعاتی درباره کارگردان و تیم ساخت این انیمیشن گفته نشده است. باید منتظر ماند و دید که جدیدترین محصول دریم ورکس چه چیزی از آب در می‌آید. از طرفی نباید از سطح شهرت این مجموعه چشم پوشی کرد. مجموعه‌ای که از چندی دیگر سریالی با نام Kung Fun Panda: The Dragon Knight از شبکه نت فلیکس پخش خواهد شد.

نظر شما درباره این انیمیشن چیست؟ به نظرتان می‌تواند در حد قسمت‌های قبلی ظاهر شود و یا حتی موفق‌تر عمل می‌کند؟ و یا شکست می‌خورد؟ خوشحال می‌شویم که نظراتتان را با ما و کاربران سایت از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: Screenrant

دیدگاهتان را بنویسید