آمازون ساعاتی قبل به صورت رسمی خبر از تغییر در تاریخ پخش سریال ارباب حلقه ها داد. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

اگر از طرفداران سریال‌های تلویزیونی باشید، به طور حتم در جریان شروع به پخش سریال ارباب حلقه ها هستیم. سریالی که یکی از موردانتظارترین ساخته‌های تاریخ تلویزیون به حساب می‌آید و قرار است به زودی از شبکه اینترنتی آمازون پخش شود. حال به نظر می‌رسد تغییراتی در تاریخ و نحوه پخش آن صورت گرفته است. آمازون ساعاتی قبل خبر از تغییر تاریخ پخش سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power داده است. به این صورت که سریال یک روز زودتر از زمان یاد شده پخش می‌شود. یعنی به جای پخش در تاریخ ۲ سپتامبر (۱۱ شهریور)، در تاریخ یک سپتامبر (۱۰ شهریور) پخش می‌شود. همینطور به جای پخش یک قسمت، دو قسمت از فصل اول سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را خواهیم دید. چه چیزی بهتر از این؟

با این اوصاف، روز پنج شنبه برای طرفداران ارباب حلقه‌ها بسیار جذاب و به یاد ماندنی خواهد بود. زیرا به جای یک قسمت، دو قسمت از این سریال را می‌بینند.

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power قرار است در فصل اول هشت قسمت داشته باشد. به طور کلی آمازون در نظر دارد این سریال را در پنج فصل بسازد و به نمایش بگذارد. انتظارات از این سریال در بالاترین حد ممکن خودش قرار دارد. یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش انتظارات از این سریال، بودجه ساخت ۴۶۵ میلیون دلاری آن است. بودجه‌ای که سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را به گران‌ترین و پرخرج‌ترین سریال تاریخ تبدیل کرده است. باید منتظر ماند و دید که آیا این مقدار خرج سرانجام خوبی برای آمازون و نام و نشان ارباب حلقه‌ها دارد و یا با یک پروژه شکست خورده مواجه می‌شویم.

نظر شما درباره این سریال و آینده آن چیست؟ خوشحال می‌شویم با ما و کاربران سایت از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

دیدگاهتان را بنویسید