به نظر می‌رسد پس از گمانه‌زنی‌های بسیار، سرانجام هنری کویل به مراحل فیلم برداری ساخت فصل سوم سریال The Witcher برگشته است. با مووی اسکرین همراه باشید.

سریال The Witcher را می‌توان جزو سریال‌های محبوب شبکه اینترنتی نت‌فلیکس (Netflix) دانست. سریالی که نام بزرگی را در حال یدک کشیدن است. نامی که منشا گرفته از رمان نویسنده لهستانی یعنی آندژی ساپکوفسکی است و همینطور اقتباسی از آن در فضای بازی‌های ویدئویی هم صورت گرفته. پخش این سریال از سال ۲۰۱۹ میلادی شروع شد و توانست بازخوردهای مثبت فراوانی دریافت کند. شاید یکی از اصلی‌ترین دلایلش حضور بازیگران سرشناسی مثل هنری کویل (Henry Cavill) در آن باشد.

حال نوبت به ساخت فصل سوم این سریال رسیده است. فصلی که بیش از پیش انتظارات از آن به واسطه داستان سرایی موفق فصل دوم افزایش پیدا کرده است. فصل سوم سریال The Witcher چندی پیش فیلم برداری‌اش آغاز شد، اما به دلایل نامعلوم پروژه متوقف شد و همینطور تاریخ پخشش نیز به تاخیر افتاد. خیلی‌ها دلیل اصلی این اتفاق را مثبت شدن تست کرونای یکی از بازیگران عنوان کردند. از طرفی، هنری کویل نیز دقیقا با همین روند در پروژه فیلم برداری حضور پیدا نکرد و باعث شد تا احتمالا به سمت وی نشانه گرفته شود.

حال پس از مدتی، به گزارش Redanian Interlligence، به نظر می‌رسد فیلم برداری فصل سوم سریال The Witcher دوباره از سر گرفته شده است. اتفاقی که دقیقا به موازات بازگشت هنری کویل صورت گرفته. به هر حال خوشحالیم که فیلم برداری دوباره آغاز شده تا بتوانیم فصل سوم سریال را در آینده نچندان دور ببینیم. نکته جالب این است که چند قسمت از فیلم برداری بدون حضور هنری کویل پیش از این انجام شده بود و حال قرار است صحنه‌هایی که او حضور نداشته است را دوباره فیلم برداری کنند.

فصل سوم سریال The Witcher قرار است در اواخر تابستان امسال از شبکه نت‌فلیکس پخش شود. شبکه‌ای که تمام قسمت‌های یک فصل را در یک روز منتشر می‌کند. از این رو می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن با تمام خط روایی یک داستان و اتفاقات آن آشنا شد و در جریان قرار گرفت.

نظرتان درباره این سریال چیست؟ خوشحال می شویم با ما و کاربران سایت از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: Screenrant

دیدگاهتان را بنویسید