به نظر می رسد به زودی قرار است شاهد ایفای نقش رابرت دنیرو در دو نقش مختلف باشیم. دو نقشی که در یک فیلم است. با مووی اسکرین همراه باشید.

بی‌شک رابرت دنیرو (Robert De Niro) یکی از بزرگ‌ترین و بهترین بازیگران تاریخ سینما است. بازیگری که توانسته در فیلم‌های بزرگی ایفای نقش کند و همینطور بابت دو فیلم پدرخوانده ۲ و فیلم Raging Bull اسکار بهترین بازیگر نقش اول را دریافت کند.

حال قرار است دنیرو در فیلمی به کارگرادانی بری لوینسون (Barry Levinson) به ایفای نقش در دو شخصیت مختلف بپردازد. جدیدترین ساخته لوینسون یک فیلم گنگستری است و ما را با روایتی جذاب و زیبا از دو مافیای ایتالایی همراه می‌کند. اینکه رابرت دنیرو قرار است به صورت همزمان هر دو شخصیت اصلی را جلوی دوربین بازی کند، جذاب و در عین حال عجیب است. اینکه لوینسون که پیش از این برای فیلم Rain Man جایزه اسکار را دریافت کرده، چگونه می‌خواهد این کار را انجام بدهد علامت سوال بزرگی است. علامت سوالی که تا زمان اکران این فیلم بی جواب خواهد ماند.

اطلاعاتی از تاریخ اکران فیلم Wise Guys اعلام نشده است. اما رابرت دنیرو سال شلوغی را در پیش دارد. تا آخر سال میلادی جاری شاهد پخش دو فیلم دیگر از این بازیگر محبوب و بزرگ خواهیم بود. همینطور وی برای سریال Nada جلوی دوربین رفته است.

در مهارت رابرت دنیرو هیچ شکی نیست. باید منتظر ماند و دید که این بازیگر افسانه‌ای و بزرگ می‌تواند از پس این کار بر بیاید. نظر شما درباره این موضوع چیست؟ خوشحال می‌شویم با ما و کاربران سایت از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: Deadline

دیدگاهتان را بنویسید