به نظر می‌رسد سریال The Sandman عملکرد خوبی را در هفته اول پخش روی شبکه نت‌فلیکس داشته است. با مووی اسکرین همراه باشید.

شبکه نت‌فلیکس (Netflix) را می‌توان جزو پیشرو‌های نسل جدید هنر هفتم دانست. شبکه‌ای که توانست با نوآوری‌های جذابش، مخاطبین بسیاری را مجذوب خودش کند. این شبکه که به صورت اینترنتی است، طی سال‌های اخیر به نقطه محبوبیت بی‌نظیری رسیده است. شاید یکی از اصلی‌ترین دلایل این اتفاق، محصولات خوبی است که از این شبکه طی چند سال اخیر دیده‌ایم. از سریال Stranger Things گرفته تا دیگر آثار. یکی از سریال‌هایی که به تازگی منتشر شده و توانسته بازخوردهای مثبتی از سوی مخاطبین دریافت کند، سریال The Sandman است.

سریال مردشنی و یا سریال The Sandman، ما را با روایتی جذاب و متفاوت مواجه می‌کند. روایتی که در دنیای هالیوود کم‌تر به آن پرداخته شده است. ما با خدایان جالبی آشنا می‌شویم که هر کدامشان وظیفه‌ای بر عهده دارند. خدایی که در این سریال شخصیت اصلی است، مردشنی است که توانایی کنترل رویا را دارد.

از این موضوع بگذریم، به تازگی آماری از سوی نت‌فلیکس منتشر شده است که نشان می‌دهد فصل اول سریال The Sandman برای ۱۰ روز اول پخش، در صدر لیست پربیننده‌ترین سریال‌های شبکه قرار دارد. اتفاقی کم‌نظیر که بیشتر برای عناوین و سریال‌هایی رخ می‌دهد که در سطح معروفیت بالایی قرار دارند و یا فصل دوم و یا سوم آن‌ها درحال پخش است. در صورتی که سریال The Sandman فصل اولش روی این شبکه پخش شده است.

همینطور نباید این موضوع را فراموش کرد که این سریال در حال رقابت با سریال Stranger Things است. سریالی که به تازگی فصل جدیدش پخش شده و اینکه سریالی بتواند با این سریال رقابت کند، جذاب است.

می‌توانید سریال The Sandman را با زیرنویس فارسی چسبیده از طریق این لینک دانلود کنید.

نظر شما درباره این سریال چیست؟ خوشحال می‌شویم که با ما و کاربران سایت از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: Forbes

دیدگاهتان را بنویسید