به نظر می‌رسد طرفداران بازی‌های پلی استیشن باید خوشحال باشند، زیرا ساخت فیلم Days Gone تایید شده است. با مووی اسکرین همراه باشید.

از زمانی که پیدایش بازی‌های ویدئویی، شاهد ساخت و انتشار اقتباس‌هایی از آثار سینمایی در قالب بازی هستیم. اقتباس‌هایی که گاهی اوقات با موفقیت همراه بودند و گاهی اوقات نیز با شکست مواجه شدند. از جمله جدیدترین آثار اقتباس گرفته شده می‌توان به فیلم Uncharted اشاره کرد. فیلمی که توانست در گیشه عملکرد موفق از خودش به جا بگذارد و فروش ۴۰۰ میلیون دلاری داشته باشد.  حال به نظر می‌رسد سونی قرار است روند ساخت اقتباس‌هایی سینمایی از روی آثارش در حوزه بازی‌های ویدئویی را ادامه دهد. زیرا به تازگی سونی از ساخت فیلم Days Gone صحبت کرده است.

فیلم Days Gone قرار است توسط شلدون ترنر که در کارنامه‌اش  نوشتن فیلم‌نامه آثاری مانند: فیلم Up in the Air دارد نوشته شود. همینطور سم هیوگان نیز قرار است در نقش شخصیت اصلی این فیلم قرار بگیرد.

داستان بازی Days Gone روایتی جالب از شخصیتی را به تصویر می‌کشد که پس از بازگشت جنگ افغانستان، به دنبال زندگی آرام بوده است. اما به خاطر پخش ویروسی، وارد درگیری‌های شدیدی شده است. آدم‌ها به زامبی تبدیل شده‌اند و حال شما باید به دنبال خانواده‌تان باشید. در این راه با لحظات اکشن و همینطور دراماتیکی مواجه می‌شوید که جالب و جذاب است. از جمله جذابیت‌های بازی Days Gone بی‌شک لحظات اکشن و مملو از زامبی آن است.

حال باید منتظر ماند و دید که سونی در تبدیل این بازی به یک فیلم سینمایی چگونه عمل می‌کند. البته که سونی در ساخت فیلم Uncharted نتوانست تمام نیازهای طرفداران را برآورده کند؛ اما با این حال از لحاظ سرگرمی، عملکرد خوبی داشت.

اینکه آینده این فیلم چه می‌شود، واقعا سوال برانگیز است. به نظرتان فیلم Days Gone می‌تواند در قاب سینمایی عملکرد موفقی داشته باشد؟ خوشحال می‌شویم که نظراتتان را با ما و کاربران سایت از طریق بخش نظراتتان به اشتراک بگذارید.

منبع: Deadline

دیدگاهتان را بنویسید