رایا گاسلینگ بازیگر محبوب و سرشناس در حال مذاکره برای ورود به فیلم Ocean’s Eleven است. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

فیلم Ocean’s Eleven در حال ساخت است. فیلمی که نسخه جدیدی از فیلم یازده یار اوشن است و به نوعی پیش درآمدی بر اساس این فیلم به حساب می‌آید. یکی از نکات جالب درباره این فیلم بازیگر و تهیه کننده آن است. مارگو رابی وظیفه بازیگری و تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد. حال به نظر می‌رسد رایان گاسلینگ در حال مذاکره برای ورود به فیلم Ocean’s Eleven است. بازیگری که نقش‌های درخشانی را به صورت مکمل با مارگو رابی داشته است.

این فیلم قرار است بودجه‌ای به مراتب بیشتری را نسبت به دیگر نسخه‌های فیلم Ocean’s Eleven داشته باشد. برادران وارنر به عنوان سازنده این فیلم، از جذابیت‌های این اثر صحبت‌های بسیاری کرده است. شاید جالب باشد بدانید که  جی روچ نیز وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده دارد.

در آخر شایان ذکر است که فیلم Ocean’s Eleven برای اکران در سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه ریزی شده است. باید منتظر ماند و دید که آیا گاسلینگ می‌تواند به این پروژه اضافه کند و در نهایت نتیجه این فیلم چه می‌شود. نظر شما درباره فیلم یازده یار اوشن چیست؟ خوشحال می‌شویم که نظراتتان را با ما و کاربران سایت از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: ComicBook

دیدگاهتان را بنویسید